A tým bohužel zase prohrál, za to B tým předvedl koncert

22.09.2011 14:23

Naše Ačko  zajíždělo do Horního Lidče na místní "letiště". Bohužel jsme nebyli schopní vstřelit gól z úvodních šancí a sami jsme v prvním poločase inkasovali po chybě obrany a z trestného kopu. Druhý poločas byli naši borci herně daleko lepší než soupeř, ale bohužel bez vstřelené branky se zápas vyhrát nedá, což jim soupeř ukázal i v druhé půli a z ojedinělé šance vsítil potřetí.

Horní Lideč - Hrachovec  3:0

Za to náš B tým se doma v neděli  předvedl, když smetl rezervu Kateřinic 6:0. Krásné akce + pěkné góly  =  spokojený divák.

Zápas se odehrával většinou na půli Kateřinic, kdy šikovné akce  hráčů naši rezervy vedly mnohdy až do zakončení tváří v tvář  s hostujícím gólmanem, který zachránil své spoluhráče od 10 gólového přídělu.

Střelci branek: Konvičný Z., Melichařík P. ,Vaigl R., Varga D., Miškařík D. - 2