4 góly + 4 tyče

30.07.2009 09:30

V první půli se hrál celkem vyrovnaný fotbal. Kundrátův gól nebyl uznán pro ruku a až Michal Cahlík dotlačil míč za čáru po hezkém centru Martina Vaigla. Navíc Libor Vrána orazítkoval tyč.

Druhá půle již byla zcela v režii Hrachovce. Petr Cahlík zvýšil ihned v úvodu na 2:0. Poté Libor Vrána trefil tyč, aby se v zápětí po krásné akci Škabryho prosadil přesnou střelou na zadní tyč - 3:0. Čtvrtou branku přidal v závěru opět Libor Vrána, tentokrát z pokutového kopu na Škabryho. Brankovou konstrukci ještě stihli orazítkovat Tvarda a znovu Libor Vrána. Na druhý poločas se dalo opravdu dívat.

SK Hrachovec : Valašská Bystřice - 4:0

Zimek Marian, Vaigl Martin, Tvarůžek Jiří, Vaigl Radek, Jež Marek, Kundrát Radek, Mičkal Lubomír, Hruška Michal, Vrána Libor, Cahlík Michal, Fabi, Škabraha Radovan, Melichařík Petr