Áčko nenavázalo na předchozí výkony

20.09.2009 21:56

Úvod zápasu se Zubřím jsme začali bez bojovnosti, opatrně a velmi zakřiknutě. Soupeř začal aktivně, ihned v úvodu střílel z dvaceti metrů, Laďu ale neohrozil. V 16. minutě individuální akcí obešel protihráče, v koncovce ale zklamal, mířil vysoko nad. Ve 23. minutě zahrával trestný kop Libor Vrána, Barabáš ale vyrazil na roh. První poločas jsme odehráli velmi špatně, bez nasazení a bojovnosti.

Druhý poločas jsme začali aktivněji. Ve 49. minutě se uvolnil Cahlík, střílel ale mimo. Vzápětí hasil Adamík na roh. V 51. minutě střílel Vrána, Barabáš ale s přehledem boxoval. V 55. Barabáš podběhl míč, Sovák centroval, Vrána ale pálil mimo tyče.  V 67. minutě namazal Cahlík Martinu Vaiglovi, jeho bombu ale hostující brankář vyrazil na roh. V 77. minutě přichází pohroma. Jež vyrobil chybu na půlce hřiště, Laďa špatně vyběhl a Frňka pohodlně otevírá skóre – 0:1. Domácí zachraňovali osud zápasu v  84. minutě.  Před šestnáctkou byl faulován Cahlík a Libor Vrána trefuje z trestného kopu šibenici – 1:1. V závěru ještě Sovák pálí nad a nepřesný sudí Donutil již více nepřipustil, zápas pro jistotu ukončil o minutu dříve, ikdyž se ve druhém poločase několikrát ošetřovalo.

Utkání nebylo z domácí strany příliš kvalitní. Naši hráči nenavázali na předchozí výborné výkony, ale nejslabším mužem na hřišti byl rozhodčí Dokoupil ze Vsetína. Jeho výkon byl na úrovni IV. třídy. KFS Zlín by se měl zamyslet nad delegací rozhodčích, kteří evidentně nepatří do této soutěže.

SK Hrachovec "A" : FC Zubří 1:1

Vaigl Vladimír, Vaigl Martin, Mičkal Lubomír, Kabeláč Petr, Jež Marek, Kundrát Radek, Adamík Radek, Tvarůžek Jiří, Vrána Libor, Sovák Miroslav, Vaigl Radek, Melichařík Petr, Matůš Radek, Cahlík Michal

Rozhodčí: Dokoupil Tomáš, Kneisl Zdeněk, Skalický Libor, delegát svazu – Holčák Josef

(DuJ, PeM)

Hodnocení trenéra

Vaigl Vladimír

moc šancí k vyniknutí neměl, ve druhém poločasu do něj zajel Raždík s úmyslem ho vyřadit ze hry, to byl hodně nečistý faul, při obdržené brance špatně vyběhl

Tvarůžek Jiří

v prvním poločase jako by na hřišti nebyl a jinak nevýrazný Roman mu několikrát ukázal záda a to je o skoro o patnáct let starší, špatný výkon

Mičkal Lubomír

Luboš dnes nehrál, tak jak jej známe, ve druhém poločase podběhl míč a to se mu nestává

Kundrát Radek

otočil si koleno a šel střídat, do té doby dobrý a bez chyb

Vaigl Martin

dobrý výkon, na levé straně pracoval velmi dobře, není mu co vytknout

Adamík Radek

začal na pravé záloze, potom se přesunul na post předstopera a v závěru, kdy už jsme hráli na tři body, hrál úplně vpravo, nikde nezklamal a všechny posty mu seděly

Jež Marek

v prvním poločasu byl nevýrazný, ve druhém už šel nahoru, na výhru to ale nestačilo

Sovák Miroslav

nebyl tolik vidět, proto taky naše hra v prvním poločasu vypadala tak špatně, soupeř měl střed hřiště, ve druhé půli šel nahoru, jako Jež, v závěru měl šanci, škoda, že přestřelil

Vaigl Radek

trošku se podepsal pod první gól, ale nelze mu to nějak vyčítat, byla tam souhra více náhod, svoje si jinak uhrál

Vrána Libor

ještě, že má tak vytříbenou kopací techniku, gól na 1:1 byl výstavní, ve 30. minutě ho Jurajda dost nešetrně přejel, Libor se ale otřepal a hrál dál