Áčko šlo do kolen

28.10.2009 21:55

Do Příluku jsme přicestovali bez zraněných Klimenta a Mičkala a pracovně zaneprázdněných Kabeláče, Kundráta a Michala Cahlíka a ožralého Melichaříka, který se omluvil patnáct minut před odjezdem.

Zápas začal opatrně. V 10. minutě zahrával z půli hřiště standardku Sovák, Petr Cahlík ale z dobré pozice přestřelil. Ve 12. minutě potáhl míč Vrána podél velkého vápna, přistavil jej Radku Vaiglovi a ten pěknou střelou provětral rukavice domácího brankáře. V 18. minutě, opět Vrána, zahrával trestný kop, brankář ale vyrazil na roh. Minutu na to měli šanci i domácí, Laďa ale vytáhl dobrý zákrok. Ve 22. minutě nebezpečně vypálil Martin Vaigl, brankář pouze vyrazil k nohám Ježe, ten se ale v dobré šanci zamotal. Ve 26. minutě naše obrana zaspala, domácí se dostali zadarmo do šance, z dobré pozice ale Ladíkovu bránu minuli. Ve 37. minutě se po rohu Vrány dostal odražený míč k Petrovi Cahlíkovi, ten ale mířil nad. Ve 40. minutě ztratil míč Jež, na trávníku kecal, z následující standardky  neuhlídal hráče Adamík a domácí šli do vedení – 1:0. Ve 45. minutě zahrávali domácí další standardku, Radek Vaigl nechal úplně volného hráče, Laďa ale naštěstí chytil.

Začátek druhého poločasu byl z naší strany aktivní a hned v 50. minutě se v dobré pozici objevil Tvarůžek. Z patnácti metrů ale hradbu těl neprostřelil. V 57. minutě udělal hrubku v pokutovém území Martin Konvičný a domácí trestali – 2:0. V 80. minutě fauloval Adamík, domácí nařízenou penaltu bezpečně proměnili - 3:0. Výsledný dojem z utkání byl ten, že naši hráči zápas pouze odchodili.

FK příluky - SK Hrachovec "A" – 3:0 (1:0)

Vaigl Vladimír, Vaigl Martin, Tvarůžek Jiří, Konvičný Zbyněk, Jež Marek, Vaigl Radek, Adamík Radek, Konvičný Martin, Vrána Libor, Sovák Miroslav, Cahlík Petr, Matůš Radek, Janošek René, Fabian Martin

(DuJ, PeM)

Hodnocení trenéra

Vaigl Vladimír

v prvním poločasu chytil dvě tutovky, přesto v zápase dostal tři góly, za nic ale nemůže, spoluhráči mu nepomohli

Konvičný Martin

hrál dobře jen prvních dvacet minut, ve druhém poločase se přesunul na stopera, ale ke zlepšení to nevedlo, nebylo to ono

Sovák Miroslav

z pozice stopera dobře rozehrával míče, na druhý poločas ho trenér přesunul do středu zálohy, ale ani on nepomohl zvrátit nepříznivý výsledek

Adamík Radek

po předchozích dobrých výkonech byl dnes špatný, ztrácel míče, pochválím ho pouze za bojovnost, i tak dnes za zenitem

Vaigl Martin

v první půli jako by na hřišti spal, na úzkém placu se neustále stahoval do středu a jeho hráč byl stále volný, nepochopitelně nerozehrával balóny, pouze jen dlouhé míče odevzdával domácím

Vaigl Radek

dnes jenom bojoval, jinak špatná rozehrávka, dlouho mu trvalo, než odehrál míč, vše řešil pozdě

Tvarůžek Jiří

vyšel mu jen začátek, pak zapadl do podprůměru a šlapal vodu, jako celý tým, kdyby se mu podařilo v 50. minutě prostřelit hradbu těl, byli bychom opět ve hře

Jež Marek

jde dolů, dnes se prosadil pouze jednou a to je málo, stále jen kecal a držel míč, navíc v závěru neuměl hodit aut a to se učí v přípravce, kecal rozhodčímu a dostal žlutou kartu

Konvičný Zbyněk

nebylo ho vidět, zviditelnil se jen ve 35. minutě, když dostal žlutou kartu za zbytečný faul, ve druhé půli se topil v podprůměru

Vrána Libor

vymyslel něco jen do 30. minuty a provedl dobře trestný kop, který mu gólman ale lapil, potom už víc kecal a řval po Ježkovi a ostatních

Cahlík Petr

kdyby se mu podařilo v 10. minutě proměnit tutovku, mohlo to být jinak, ale od té chvíle jako by na hřišti ani nebyl, míče mu odskakovaly, nenahrál, nevystřelil, nemůžu ale po něm chtít, aby vzal zodpovědnost na sebe, na to jsou v týmu jiní, Petrovi se daří, když hraje mančaft, dnes lídři hráli špatně a to mu nesedí