Áčko je v herní krizi a z Vlachovic jede bez bodů

20.09.2010 22:12

Ve Vlachovicích se v prvních patnácti minutách obě mužstva pouze oťukávala. Až v 16. minutě domácí zahrávali roh a míč jen těsně minul Vaiglovu bránu. V 18. minutě poprvé zahrozili hosté, když Tomáš Janošek nacentroval na hlavu Konvičnému, ten dal ale míč pouze do brankáře. Ve 20. minutě prošel míč po centru Konvičného k Mizerovi, ten ale pálil v jasné příležitosti vedle. Ve 22. minutě rozebrali domácí hrachoveckou obranu, gól ale nedali, z deseti metrů pálili vysoko nad. Ve 28. minutě opět hořelo na hrachovecké straně, míč ale skončil na břevnu Vaiglovy brány.  Ve 33. minutě se prodral po lajně Guráš, nahrál Vránovi, jeho střela ale byla zblokována. První poločas neměl valnou úroveň a tak šla obě mužstva do šaten bez vstřelené branky.

V úvodu druhé půle vystřelil nebezpečně Guráš, jeho střela ale mezi tyče nezamířila. Ve 48. minutě odkopl Radek Vaigl míč přímo na nohu domácího hráče, ten nastřelil břevno a následně fauloval Adamík. Domácí nabídnutou šanci ve formě penalty využili Vavrysem – 1:0. Další zpestření připravil Radek Vaigl, když ve 49. minutě trefil břevno vlastní brány a 50. minutě šel předčasně do sprch Adamík společně s domácím hráčem. V 62. minutě byl po krátkém pobytu na trávníku faulován střídající Jaromír Vaigl v pokutovém území. Rozhodčí ale vytáhl faul mimo velké vápno a Vrána trefil z trestného kopu tyč. V 75. minutě vychytal samostatný nájezd domácích Vladimír Vaigl. V 80. minutě chytil Gurášovu střelu Fojtík a v 81. minutě pálil z dobré pozice Navrátil nad. V 82. a 86. minutě se naopak prosadili domácí, když svou důraznou hrou postupně zvýšili na 3:0. Tlak Hrachovce se v závěru zvýšil a Vránova střela se odrazila od tyče domácí brány.  V 89. minutě snížil Guráš na 3:1 a vzápětí Navrátil na 3:2. V nastaveném čase ještě nebezpečně hlavičkoval Konvičný, jeho hlavička již ale do brány neprošla.

Hrachovec se nachází v herní krizi a mužstvu se nedaří. Soupeř z Vlachovic byl hratelný, ale přehrál nás hlavně svým důrazem v pokutovém území. Pokud se hráči nezvednou v příštím zápase s Vidčí, může se stát, že se bude hrát v Hrachovci po patnácti letech I.B třída.

SK Vlachovice : SK Hrachovec "A" - 3:2

Vaigl Vladimír, Guráš Martin, Mičkal Lubomír, Vaigl Radek, Jež Marek, Janošek Tomáš, Adamík Radek, Navrátil Michal, Vrána Libor, Mizera Vojtěch, Konvičný Zbyněk, Vaigl Jaromír, Cahlík Michal, Tvarůžek Jiří

Rozhodčí:

Mikoška Zdeněk, Vitásek Tomáš, Prokop Jan

Další fotografie z utkání jsou ZDE.

(DuJ, KORY)

Hodnocení trenéra

Vaigl Vladimír

dostal tři góly a za žádný nemohl, navíc chytil dvě tutovky domácích, dvakrát mu pomohlo i břevno, dobrý pocit z jeho výkonu

Janošek Tomáš

ze začátku ztratil jeden jistý balón, pak se rozehrál, nebylo to sice nadprůměrné, ale zvládl to, při druhém gólu ho domácí útočník doslova zválcoval, když hlavičkoval v plném náběhu

Mičkal Lubomír

tu se pořád opakuji, „stará paprika“ a pořád snese ta nejpřísnější měřítka, inkasoval při tvrdých soubojích do hlavy, ale ustál to

Adamík Radek

zavinil penaltu a dostal červenou kartu, z tohoto pohledu by to vyznělo velmi špatně, Adam ale odehrál dobrý zápas a červená karta byla vymyšlená

Vaigl Radek

už v 10. minutě měl odehrát jistý míč, ale z pěti kroků ho nabídl soupeři, pak fauloval a žlutá karta, druhá půle a 2. minuta a to samé, s tím výsledkem, že se kopala penalta po jeho chybě, za pár minut trefil Ladíkovo břevno a pak už se šel sprchovat, velmi špatný den

Mizera Vojtěch

ve dvacáté minutě zazdil tutovku a to bylo vše, co udělal, byl nachlazený, ale druhý den ve Stříteži už byl zázračně zdravý, asi má léčitelku v Čechách, kde tak rád tráví víkendy, zklamání, nedává fotbalu to, co by měl

Jež Marek

začal dobře, už ve 2. minutě se snažil projít dopředu, ale to bylo vše a již jsem neviděl, že by něco udělal

Guráš Martin

kdyby nedal gól, ani bychom o něm nevěděli, párkrát byl faulován a to bylo vše

Navrátil Michal

snížil na 3:2, škoda ale, že až v poslední minutě, to by se domácí po…

Konvičný Zbyněk

v první půli mohl více důrazněji zakončit hlavičku a v nastavení měl jít tvrdě do souboje u brány, pokazil jednu akci v první půli, když nedokázal přesně nacentrovat

Vrána Libor

dva trestňáky – jedna tyč a jedna střela jen centimetry od šibenice, to bylo vše, jinak kecal, nadával, kritizoval hlavního rozhodčího, ani Pepa Vrána ho nedokázal uklidnit, toho taky seřval, když hraje, je to cítit, když řve, je to slyšet, a koledoval si o červenou kartu

Vaigl Jaromír

první minuta na hřišti a už byl faulován ve vápně, ovšem Mikoška to vytáhl mimo pokutové území