Béčko dohrávalo v deseti - neměl kdo střídat

03.05.2009 22:02

Utkání III. třídy naši hráči nezačali dobře. Už v 11. minutě se sice dostali do šance, ale obrana hostů bezpečně odvrátila. Minutu na to rozehrával René Janošek trestný kop z hloubi pole, ale nikdo již netečoval. 22. minuta a tutovky hostí blokuje Zbyněk Konvičný. Ve 25. minutě se Krupa odhodlal ke střele z otočky, ale přestřelil. Chaos v domácí obraně potrestali hosté ve 36. minutě, když nikým neatakovaný hráč otevírá skóre (0:1). Ve 42. minutě se opět upravuje skóre v neprospěch Hrachovce. Velmi precizně zahraný trestný kop zapadl do domácí branky a můžeme jen konstatovat, že takové kopy nevidíme ani v I.A třídě.

Ve druhém poločasu již hosté zcela ovládli hru a v 53., 83. a 85. minutě přidali další branky a dokončili tak hrachovecký debakl.

SK Hrachovec "B" : Leskovec - 0:5

Vrána Jiří (Vaigl Radek), Konvičný Zbyněk, Mizera Vojtěch, Vaigl Jaromír, Ryszka Martin, Melichařík Petr, Janošek  René, Matůš Radek, Krupa Martin (Koliba Tomáš), Cahlík Petr

(DuJ, PeM)

—————

Diskusní téma: Béčko dohrávalo v deseti - neměl kdo střídat

Datum: 06.05.2009

Vložil: Dušan

Titulek: Petrnek Ivo (4,00)

za žádnou z branek nemohl, první byla z bezprostřední blízkosti, druhá z trestného kopu, který nešel chytit, ve druhém poločasu ho obrana nechala na holičkách, za nic nemůže, ještě podržel

—————

Titulek: Vrána Jiří (5,50)

obranu řídil s přehledem, ale krajní obránci mu nepomohli, pak se nechal vystřídat

Titulek: Janošek René (5,00)

v prvním poločasu zahrával dvě standardky, které byly hodně nebezpečné, zahrál si svoje a dokonce si dovolil housle

Titulek: Re: Ryszka Martin (3,50)

koukej se dát rychle dohromady a ať Vám lítají góly do soupeřových branek..

—————

Titulek: Koliba Tomáš (nehodnocen)

velkým problémem je jeho zraněné koleno, doufejme, že pro něj sezona neskončila a přejeme mu brzké uzdravení

—————

Titulek: Krupa Martin (5,00)

1. minuta a hned přejel protivníka, vzápětí mu to soupeř vrátil a Martin zaplakal, ve 25. minutě se opřel do míče z otočky - dobrá rána ale nad, ve druhém poločasu už se ale projevily Sparty, když přestane hulit, má velkou šanci