Béčko v Prlově nezklamalo

05.10.2010 21:01

Hrachovec přijel na zápas do Prlova jen v jedenácti, ale střídačka prázdná nezůstala. Seděli na ní vedoucí mužstva Petr Mizera s čerstvou novomanželkou a naší zdravotnicí paní Paličkovou. Praporku se chopil za tři rumy Martin Krůpa a zápas mohl začít.

Hrachovec byl v první polovině zápasu jednoznačně lepší. V 30. minutě vstřelil první branku hostů Jan Skalka. Po jeho nepřesném centru do malého vápna skončil k údivu všech míč v bráně a bylo to 0:1. Hned v 32. minutě zvýšil na 0:2 Vojta Mizera, kdy po samostatné akci vystřelil přesně k tyči. Ve 44. minutě jeden z útočníků Prlova nacentroval míč do malého vápna, kde nikým nehlídaný hráč domácích snížil hlavou na 1:2.

Domácí se v druhé polovině zápasu snažili vyrovnat, ale obrana hostů je k vyložené šanci nepustila. Jak se dávají góly, ukázal až v 75. minutě Petr Cahlík, když zvýšil hlavou pod břevno na 1:3. V 89. minutě po čistém zákroku Hrušky odpískal nepochopitelně penaltu proti hostům rozhodčí Štefánik. Tu domácí proměnili a snížili tak na 2:3. Hostům se už výsledek podařilo uhlídat a tak si odvezli domů cenné tři body.

Partyzán Prlov : SK Hrachovec "B" - 2:3

Michal Hruška, Petr Melichařík, Jan Skalka, Stanislav Volek, Tomáš Brázdil, Petr Cahlík, Vojta Mizera, René Janošek, Jarda Vaigl, Martin Vaigl, Milan Palička

Hodnocení trenéra:

Odehráli jsme slušný zápas, ale je třeba si přiznat, že soupeř patří spíše do 3. třídy než do okresního přeboru. Bojovnost a nasazení nikomu nescházelo. Pochvalu zaslouží všech jedenáct hráčů. Mě se v tomto zápase líbil Honza. Oproti předchozím zápasům chtěl míč a chtěl hrát. Vojta na soupeře platil a odehrál dobrý zápas. Martin Vaigl byl pro béčko posilou a bylo vidět, že si chtěl připomenout, jak chutná vítězství.