Béčku se na hřištích soupeřů nedaří

04.05.2010 19:49

Hrachovec předvedl další mizerný výkon a potvrdil tak, že se mu na rozdíl od podzimní části na soupeřově půdě nedaří. Omluvou nemůže být ani skutečnost, že se dostavil pouze s dvanácti hráči. Tradiční opory Pírko a Zbyněk Konva byli nominováni do Áčka a tak šanci dostali jiní. Po delší době vyměnil post gólmana za střed zálohy Brzda a Ladik lapal v bráně a taky si pořádně zachytal. Jenže než si stačil osahat míč, už ho lovil ze své sítě.

Běžela úvodní minuta utkání, Honza Skalka ve skluzu fauloval a pokutový kop domácí proměnili. Hrachovec byl fotbalovější a měla se pískat penalta i na druhé straně po zákroku na Jiřího Vránu, ale nestalo se tak. Mimo jiné také proto, že soudcoval pan Štefánik a ten se řídí fotbalovými pravidly dle vlastního výkladu a uvážení. S oblibou po špatném výroku čeká na reakci hráčů a vytahuje jednu kartu za druhou. Na to doplatil ve druhé půli Standa Volek, když mu nejprve Štefánik tasil žlutou kartu za obrácený faul, ta druhá už byla za klukovinu a následovala červená (80.´ ). V 18. minutě se kopala proti nám penalta. Ladik ji vystihl, ale míč k naší smůle skončil za brankovou čárou - 2:0. Ve 26. už to bylo o tři branky po zbytečné ztrátě Tomáše Janoška. V poli byl Hrachovec dál lepší, jenže na to se nehraje. Hraje se na góly a ty mohli dát Vykydal, Matty, Koša, J. Vrána. Až ve 44., po faulu na Martina Vykydala, snižoval z pokutového kopu Tomáš Janošek - 3:1.

Po přestávce se náš tým tlačil dopředu a Koša mohl snížit. Ovšem chyběl důraz a po čtvrté brance už bylo vymalováno. V závěru přidala bojovnější Krhová pátý zářez a pro Ladika to bylo hodně kruté, protože spoustu šancí ještě domácím kryl a pět branek je moc.

Jiskra Krhová : SK Hrachovec B – 5:1

Vaigl Vladimír - Vašát L., Volek Stanislav, Vašát Miroslav, Janošek Tomáš, Košárek Miroslav, Matuš Radek, Brázdil Tomáš, Skalka Jan, Vykydal Martin, Vrána Jiří, Šafář