Boj o šest bodů nám s Nedašovem vyšel

25.05.2011 21:12

Souboj celků z konce tabulky byl velmi hektický. Hrachovec se chtěl odpoutat ode dna tabulky a soupeř si chtěl podržet nesestupovou příčku a hrálo se tak v podstatě o šest bodů.

Vstup do utkání měl Hrachovec výborný, ale obě šance skončily mimo bránu. Poté se začali hosté z Nedašova dlouhými nákopy dostávat do hry a přebrali otěže zápasu. Hrachovecká obrana si nevěděla rady s důrazem hostů a ve 25. minutě vykopávala z prázdné brány. Pak hosté orazítkovali břevno a mohli jít i do vedení, kdyby se jim podařil lob z dobrých třiceti metrů, ten ale skončil těsně vedle. Našim hráčům se nedařila rozehrávka a ani zakončení. Gólu se diváci dočkali až ve 37. minutě, když na krásný centr naskočil David Štěpán a vsítil rozdílovou branku do šaten – 1:0. Hosté přidali na agresivitě a po obranném zákroku se mohla pískat i penalta.

Do druhého poločasu, kde byly v kabině vyčítány chyby snad všem hráčům o přizpůsobení se hře hostům, nastoupil zcela jiný tým. Hra se vyvíjela spíše před pokutovým územím Nedašova, ale paradoxně právě hosté vyrovnali po dvou špatných odkopech naši obrany od branky – 1:1. V 65. minutě se podařil centr Michalu Navrátilovi natolik, že hostující obránce si již míč usměrnil přímo do vlastní brány – 2:1. O pět minut později z téže strany centr zastavili hosté v pokutovém území svou nešikovností jen za cenu ruky a David Štěpán se z pokutového kopu nemýlil – 3:1. Každý by za tohoto stavu začal bránit, ale jelikož loňský souboj skončil 3:0 ve prospěch hostů, vrhl se Hrachovec do útoku a kýženou branku na 4:1 vsítil až tři minuty před koncem, když již hosté dohrávali zápas pouze v deseti. Branka po dvou tečích byla nakonec připsána Michalu Navrátilovi.

Zápas a jeho výsledek je pro hosty velmi krutý, poněvadž v prvním poločase byli i lepším týmem. Ve druhé půli, ale ve hře dopředu nepředvedli nic, až na vstřelený gól a postupně se vytratili ze hřiště.

SK Hrachovec "A" : Nedašov  4:1