Definitvní jistota: Martin Krůpa je "koncový" hráč!

20.06.2009 23:46

Utkání hrané v netradičním termínu, v sobotu ve 13:30 hodin, začali lépe naši hráči. Od samého začátku si vypracovali šance a jasnou herní převahu. Ve 20. minutě krásně zacentroval Melichařík a Janošec trefil pouze brankáře, odražený míč ale vrátil do sítě - 1:0. Za následujících sedm minut byl faulován Petr Cahlík, ale Tomáš Janošek tentokrát naložil s penaltou velmi špatně. Vzápětí se potvrdilo známé pravidlo "nedáš, dostaneš" a hosté z ojedinělého protiútoku vyrovnali - 1:1. Ve 40. minutě zahrával Jirka Vrána rohový kop a Zbyněk Konvičný vyskočil nejvýše - 2:1.

Druhý poločas začal velmi nezáživně. Až v 60. minutě centroval René Janošek, hostující obránce netrefil míč a na malém vápně se nejlépe zorientoval Petr Cahlík - 3:1. Nutno ale ještě dodat, že brankář se před samotnou střelou vyvrátil a Cahlík tak měl ulehčenou roli. V 64. minutě ztratil míč na polovině Kuba Janošec a hostující trestali - 3:2. V 70. minutě dochází k očekávanému střídání a na hřiště vchází albín, bratr hráče týmu Dolní Bečvy, Martin Krůpa. Na hřišti toho moc neukázal a tak zářila jen jeho krásná blonďatá hlava. Jedna z fanynek dokonce viděla zpěváka Luneticu a teprve po pěti minutách poznala Martina. V 79. minutě zaspala domácí obrana, hosté ale trefili pouze tyč. V 83. minutě vysunul René Janošek Krůpu a  Martin se projevuje jako koncový hráč! Míč u něj končí. Asi půl minuty na to vidí Martin žlutou kartu za faul na protihráče. Závěr utkání už byl silně nevyrovnaný, domácí se ale ubránili.

SK Hrachovec "B" : Sokol Růžďka - 3:2

Pavel Mičkal, Petr Cahlík, Petr Melichařík, Staňa Volek, Zbyněk Konvičný, Jarda Vaigl, Tomáš Janošek, Kuba Janošec, Renda Janošek, Jirka Vrána, Vlasťa Volek (střídali Martin Krůpa a Honza Skalka)