Divizní sudí Vacula - autorita s přehledem!

07.09.2009 22:17

Utkání, hrané netradičně v neděli, mělo vynikající úroveň, o kterou se postaraly oba týmy. Domácí za celý zápas nepustili soupeře do jediné šance a to díky velmi dobře organizované obranné hře.

Začátek utkání začali hosté aktivně a naznačili, že nepřijeli do Hrachovce bránit. V prvních minutách měli hosté míč více na svých kopačkách, ale do ohrožení Zimkovy brány se nedostali. Postupem času ale začala lépe fungovat domácí záloha a naši hráči začali přebírat iniciativu. Mírná územní převaha vyvrcholila krásnou akcí. Nová posila Sovák se uvolnil u brankové čáry a na zadní tyči našel Martina Konvičného, který hlavou dostal domácí do vedení – 1:0. V závěru poločasu doběhl Vrána zdánlivě ztracený míč u rohového praporku, počkal na naběhnuvšího Kabeláče a ten se projevil jako zkušený šuter – 2:0. Branka do šaten dodala klid do druhého poločasu.

Ten jsme začali aktivně a hosté se v podstatě k ničemu nedostali. V 70. minutě unikl po pravé straně Melichařík a jeden z hostujících zatáhl za záchrannou brzdu a tak šli do desíti. V 76. minutě nastala kuriózní situace. Na půlící čáře zůstal ležet jeden z hostujících hráčů a hosté míč nezakopli. Naopak jej získali domácí a řitili se na bránu soupeře. Ve stejnou chvíli ale dostal křeče poblíž střídačky Melichařík a za pár vteřin vstřelil Sovák krásnou branku na 3:0. Hlavní rozhodčí branku uznal, ale vzápětí ji zase odvolal, protože domácí lavička vstoupila do hřiště kvůli ošetření zraněného Melichaříka. Závěr už jsme dohrávali s míčem na našich kopačkách a skóre ještě mohl navýšit kanonýr Vrána. Jeho střela ale bránu těsně minula.

Hráčům musíme moc poděkovat za velmi zodpovědný a taktický výkon, který na domácím hřišti předvedli. Diváci dnes odcházeli velmi spokojeni, protože tento zápas jistě snese i ta nejpřísnější měřítka. Příští týden hrajeme venku se Spartakem Valašské Klobouky a v týmu by se měla představit další posila Stanislav Kliment z 1. FC Mank.

SK Hrachovec "A" - Metropol Podkopná Lhota - 2:0

Zimek Marian (Vaigl Vladimír), Vaigl Martin, Mičkal Lubomír, Kabeláč Petr, Jež Marek, Kundrát Radek, Vaigl Radek, Konvičný Martin, Vrána Libor, Sovák Miroslav, Melichařík Petr, Cahlík Michal, Košárek Miroslav

Rozhodčí:

Vacula Stanislav, Zubek Radim, Křenek Rostislav

(DuJ, PeM)

Hodnocení trenéra

Zimek Marian

chytal dvacet minut a projevila se bolest třísel a musel na střídačku, hosté ho neohrozili a řešil jen pár centrů a to s přehledem

Konvičný Martin

vynikající výkon korunoval gólem, soupeře k ničemu nepustil, škoda jen, že ve druhé půli špatnou přihrávkou pokazil jinak dobrý dojem ze zápasu

Mičkal Lubomír

tady se neustále opakuji, obranu řídí vynikajícím způsobem a dnes znovu bez chyby

Kundrát Radek

Radek se před zápasem omluvil za Lůžkovice a dnes předvedl jeden z nejlepších výkonů v dresu Hrachovce, jeho čisté skluzy, kterými odebíral soupeři míče, byly ukázkové

Vaigl Martin

v závěru poločasu dvakrát nepokryl soupeřova útočníka, ale to byla jediná chyba, které se dopustil, jinak působil velmi jistě

Melichařík Petr

utekl soupeři a byla z toho červená karta, jeho rychlost na Podkopnou Lhotu platila, někdy ale nedoplnil útočníky, dvakrát šel míč do prostoru na zadní tyč, kam nabíhá pravý záložník a Peři tam nebyl, musí zlepšit fyzický fond a potom mu nebude nikdo stačit, a ještě jedna věc – ráno na dorostu popíjel pivečko a když dostal vynadáno, tak se tvářil, jako by se nic nedělo „však mám jenom jedno“, tohle se stalo naposled, v béčku mu to tolerovali, tady ale NE!

Sovák Miroslav

uvolnil se u čáry a namazal Konvovi na gól, to byla ukázková akce, hýřil aktivitou, jeho technická hra mu dnes seděla, udělali jsme dobrý nákup, byl mu upřen krásný gól – to byla ale chyba lavičky

Jež Marek

v první půli dvakrát hledal útočníky, finální nahrávka ale byla špatná, jako by ještě ležel se ženou u moře, pak se ale rozehrál a společně se Sovákem řídili střed hřiště

Vaigl Radek

nebyl tolik vidět směrem dopředu, co se ale týká obranné fáze, vybojoval hodně míčů, soupeř si na něj nepřišel

Vrána Libor

v závěru poločasu doběhl ztracený míč, výbornou nahrávkou našel Kabeláče a bylo 2:0, dnes gól nedal, ale na hřišti byl platný, moc platný, škoda, že v závěru zápasu jen těsně minul cíl

Kabeláč Petr

jako zkušený šuter proměnil šanci na 2:0, nevěřil sice, že Libor míč doběhne, jakmile ale zjistil, že Libor míč má, doběhl do šestnáctky a tam je jeho parketa – výběr místa a gól

Cahlík Michal

střídal a ihned se zapojil do hry, společně s mužstvem kontroloval závěr zápasu

Košárek Miroslav

nehodnocen

osm minut na hřišti je málo, ale hned se zapojil do kombinace

Vaigl Vladimír

ve 20. minutě se zvedl z lavičky a s bolavým palcem na ruce šel do brány, ošemetné situace a vysoké míče boxoval, málokdy se stane, že nechytí vyloženou šanci, ale pozor, soupeř dnes žádnou neměl, díky výborně organizované obranné hře a Ládík ještě stačil kontrolovat frontu na párky, dnes byl určitě spokojený, párky šly na odbyt a bufet byl plný spokojených diváků