Dobrý úvod nestačil

31.05.2009 22:26

Utkání v Lukově jsme začali velmi dobře. Již ve 2. minutě pálil do brankáře Jan Vaigl a z následného rohu hlavičkoval Cahlík těsně vedle. Dobře jsme kombinovali, ale pouze do 15. minuty. Potom jsme začali nakopávat dlouhé míče a velmi slabý soupeř se začal prosazovat. V 16. minutě zahrál Martin Vaigl trestný kop nakrátko a špatně, domácí šli do brejku, Martin Konvičný nedokázal odcentrovat a zcela volný hráč otevírá skóre - 1:0. Jirka Tvarůžek a Radek Kundrát propadli.

Druhá půle začala dobře. Libor Vrána se ve 48. minutě dokázal uvolnit a po pěkném křižném centru vyrovnává na 1:1. V 54. minutě míří Martin Vaigl nad a v 57. minutě trefuje Libor Vrána z trestného kopu břevno a v 66. Jirka Tvarůžek nepropálil houšť domácích. V 70. minutě Laďa Vaigl neodkopne malou domů a sám se zraní. Do brány nastupuje Petrnek. V 74. minutě si Mičkala obhodí domácí útočník a takřka z půlky postupuje sám na bránu. Petrnek kapituluje a je rozhodnuto. Naše obrana totálně propadla. V závěru ještě Honza Vaigl trefuje tyč.

Škoda, hráli jsme proti velmi slabému soupeři a my jsme bohužel nedokázali překonat jeho zhuštěnou obranu.

SK Lukov : SK Hrachovec - 2:1

Vaigl Vladimír (Petrnek Ivo), Mičkal Lubomír, Konvičný Martin, Kundrát Radek (Vaigl Radek), Tvarůžek Jiří, Vaigl, Jan, Cahlík Michal, Jež Marek, Vaigl Martin, Kabeláč Petr (Adamík Radek), Vrána Libor

(DuJ, PeM)

Hodnocení trenéra

Vaigl Vladimír

za obdržený gól nemůže, jinak mnoho práce neměl, v 70. minutě špatně vyhodnotil situaci a při odkopu se zranil

Konvičný Martin

v první půli byl dobrý, hodně se tlačil dopředu, ale hodně míčů pokazil špatnou nahrávkou, neměl tolik obranné práce - soupeř byl velmi slabý, někdy vodil dlouho míč, místo aby nahrál do kombinace

Mičkal Lubomír

v 74. minutě ho obrana nechala na holičkách, útočník si ho obhodil a bylo rozhodnuto, do té doby byl bezchybný

Kundrát Radek

neseděl mu mokrý terén, těžko se na něm pohyboval a navíc hrál v "keckách", ve 14. minutě vyrobil hrubku ztrátou míče, ale domácí útočník netrestal, u Radka se asi projevila únava z Podhájské

Tvarůžek Jiří

střídal okamžiky dobré i špatné, někdy mohl dát míč dříve od nohy, při prvním gólu zaspal - jeho hráč měl lehkou úlohu při skórování

Vaigl Martin

ve čtvrtek na tréninku si zkoušel standardky, ale  dnes hned tu první nesmyslně zahrál nakrátko a byl z toho zárodek první obdržené branky, jinak se snažil a chtěl hrát

Jež Marek

chtěl hrát, kombinoval, ale někdy moc do šířky a pomalu, chybí mu kreativita, měl by hrát více přímočařeji, vzít na sebe zodpovědnost a chtít rozhodnout zápas, chybu ale neudělal - má kvalitu

Cahlík Michal

ve 4. minutě měl dát gól hlavou, v tom okamžiku se lámal chleba - soupeř byl slabý, jinak se hodně snažil, hrubku žádnou nevyrobil

Vaigl Jan

2. minuta a šance, 93. minuta a hlavička do tyče, aspoň jedna příležitost měla vyjít, dopředu dobrý, ale zpět se mu nechce, velmi slabý obránce měl někdy zbytečně hodně prostoru, aby vyvezl míč

Vrána Libor

v první půli ho obrana zaměstnávala pouze vysokými míči, do nohy toho moc nedostal, na začátku druhé půle ale vyrovnal, pak trefil břevno, platí to co o Honzovi - zpátky se mu moc nechce, v závěru hodně hlučně křičel na hlavního rozhodčího - jiný by tasil žlutou kartu a možná i něco víc!

Kabeláč Petr

zahrál ve 14. minutě spolu s Martinem trestňák nakrátko a tak má také podíl na inkasované brance, pak špatně vyřešil přihrávku na Vránu - zašmatlal míč, jinkak by šel Libor sám, balón dokáže podržet, ale ve druhé půli se zranil a chyběl na hřišti

Vaigl Radek

snažil se, chodil dost tvrdě do soubojů, ale jinak nic kloudného nevymyslel, ale ani nepokazil, bojovnost mu nescházela

Adamík Radek

šel na hřiště na post záložníka, ale stěžoval si, že to neuběhá - uběhal, ale nic nevymyslel ani nezkazil

Petrnek Ivo

musel zaskočit za zraněného Ladíka, byla na hřišti tři minuty a inkasoval - hráč na něj postupoval sám z poloviny hřiště