Dohrávka z podzimu nám vyšla tak napůl

28.03.2010 21:09

Utkání na Juřince jsme začali opatrně a za zmínku stojí pouze fauly na Vránu a Guráše, kterými se nás soupeř snažil zastrašit. V 6. minutě udělal chybu Hruška, ale domácí hráč v dobré pozici minul míč. Ve 13. minutě centrovali domácí z levé strany, následnou střelu ale Zimek s jistotou kryl. V 19. minutě vystřelil Navrátil a Trusina v domácí bráně jen konečky vytěsnil vedle. Ve 20. minutě přiklepl Mizera Gurášovi, ten ale mířil vysoko nad. V závěru poločasu byl faulován Guráš, ale Vránův přímý kop jen těsně minul bránu.

V 52. minutě byl hrubě faulován na půli Mičkal, Hruška zahrával trestný kop z dobrých padesáti metrů, míč přeskočil gólmana Trusinu a skončil v síti. – 0:1. V 54. minutě dobře pronikl Tvarůžek, ale jeho centr zpacifikoval Trusina. V 62. minutě se dostal do šance Hruška, přestřelil ale i zábrany. V 72. si ale neporozuměli Mičkal se Zimkem a Štěpán vyrovnal. V 84. minutě unikl Vrána, ale Trusina vytěsnil vedle.

Hrál se průměrný fotbal a remíza je zasloužená. Domácí ohrozili bránu pouze jednou a berou bod.

Juřinka : SK Hrachovec – 1:1

Zimek Marian, Guráš Martin, Mičkal Lubomír, Navrátil Michal, Mizera Vojtěch, Tvarůžek Jiří, Adamík Radek, Hruška Michal, Vrána Libor, Vaigl Martin, Vaigl Radek, Cahlík Petr, Melichařík Petr, Volek Stanislav, Vaigl Vladimír

Rozhodčí:

Rovenský Jan, Dokoupil Tomáš, Skalický Libor, delegát svazu – Kypr Zdeněk

(DuJ, PeM)

Hodnocení trenéra

Zimek Marian

s vysokými míči neměl žádný problém, v pohodě je stahoval, v první půli řešil jen jednu situaci – slabou střelu kryl, ve druhé půli předvedl stejný výkon, až na druhou branku, která jde na jeho vrub – špatné vyběhnutí, špatná domluva se stoperem Mičkalem

Tvarůžek Jiří

počínal si celkem jistě na pravé straně, ve druhé půli podnikla dvakrát Juřinka útok přes jeho prostor, tam už mu ale chyběla síla a pozdě se vrátil, dopředu pár úniků měl, ale bez efektu

Mičkal Lubomír

v první půli dobrý, ve druhé půli jsme ale po špatném vyhodnocení situace a komunikací se Zimkem obdrželi branku, navíc věděl, že Štěpán takhle za obránce nabíhat umí, dvacet minut před koncem byl faulován a dohrával s nataženým svalem

Adamík Radek

co se týče poziční hry byl velmi dobrý, ve vzduchu bezchybný, vázla ale komunikace mezi ním a Mičkalema a při vyrovnávací brance ho nejistil

Hruška Michal

prvních dvacet minut bylo katastrofálních, Juřinka dvakrát zahrozila z levé strany, pak se pomalu rozehrával, ale nebylo to nic ohromujícího, ve 47. minutě sice vstřelil kuriózní branku, která znamenala bod, ale velmi důležitou

Mizera Vojtěch

snažil se hrát na jeden dotek, jako na umělce, bohužel to vycházelo jen z padesáti procent, hrbolatý terén mu neseděl, přesto se snažil, v první půli se objevil v šanci, ale špatně zakončil

Guráš Martin

po dvou letech se vrátil do Hrachovce, bojoval a dřel, ale hrbolatý povrch mu nevyhovoval, jako ovšem všem hráčům, Klanica se na něj lepil od 1. minuty, několikrát čelil hrubým faulům, ale špatně pískající Rovenský žádný zákrok nepotrestal

Navrátil Michal

jediný hráč, který se tvrdostí vyrovnal hráčům Juřinky, Klanicovi ukázal, že mi hrát tvrdě, v osobních soubojích velmi dobrý, rozehrávka už tak dobrá nebyla, ale terén byl hodně špatný

Vaigl Martin

záloha mu dnes neseděla, i když nic nezkazil, nic kloudného nevymyslel, centry, které vyslal do šestnáctky, nenašly adresáta

Vaigl Radek

v první půli na něj byla penalta, Trusina ho srazil k zemi, ve druhé půli byl znovu faulován Trusinou, i když k tomu trochu přihrál, a když měl k tomu ještě zase úplně zbytečnou žlutou kartu, tak ho trenér raději stáhl ze hřiště

Vrána Libor

neměl tolik prostoru a ani se neprosadil, i když měl k tomu velmi blízko, v závěru poločasu z trestného kopu těsně minul a deset minut před koncem jeho střelu vytěsnil Trusina, nelibě nesl špatný výkon trojice rozhodčích v čele s Rovenským, až si vykoledoval žlutou kartu za protesty