Doma jsme nezabodovali a situace je kritická

25.10.2010 20:46

Hrachovec začal na domácím hřišti velmi aktivně a již ve 3. minutě uvolnil Navrátil Vránu, ten ale z dobré pozice pálil těsně nad Vondrákovu bránu. V 6. minutě kopali hosté trestný kop, Vaigl míč neudržel a Výmola dorazil – 0:1. Ve 12. minutě zahráli hosté rukou v pokutovém území a Vrána nabídnutou penaltu proměnil – 1:1. Ve 36. minutě pálil z dvaceti metrů meziříčský Škorňa a Vaigl vyboxoval na roh. Ve 41. minutě se opět měnilo skóre v neprospěch Hrachovce. Soukup zužitkoval centr z pravé strany – 1:2. Ve 44. minutě zahrával trestný kop Vrána, ale ani Adamík a ani Dub na míč nedosáhli.

Ve 47. minutě fauloval v pokutovém území Martin Vaigl a Soukupovu penaltu Laďa chytil. Ve 49. minutě kopali roh hosté, Výmola hlavičkoval mezi tyče – 1:3. V 57. minutě hlavičkoval těsně vedle Vondrákovy brány Navrátil, to byla pěkná šance ke vstřelení kontaktní branky. V 63. minutě zahrával rychle trestný kop Vrána, ale Navrátil ve velké šanci mířil vedle. V 76. minutě se míč odrazil k Ježovi a ten dokonal špatný výkon mužstva, když trefil pouze tyč. Závěr utkání už byl křečovitý a domácí již nebyli schopni dát gól.

Meziříčské béčko bylo v poli jednoznačně lepší a tak vyhrálo zejména díky Škorňovi, který byl jednoznačně nejlepší hráč celého zápasu. Situace už je pro Hrachovec velmi kritická a čtyři uhrané body jsou málo.

SK Hrachovec "A" : Valašské Meziříčí "B" – 1:3

Vaigl Vladimír, Guráš Martin, Palička Milan, Vaigl Martin, Jež Marek, Kundrát Radek, Adamík Radek, Navrátil Michal, Vrána Libor, Dub Tomáš, Konvičný Zbyněk, Cahlík Petr, Vaigl Radek, Mizera Vojtěch

Rozhodčí:

Polaštík Josef, Mičkal Karel, Nohavica Petr, Volek Stanislav

Další fotky ze zápasu jsou ZDE.

(DuJ, KORY, PeM)

Hodnocení trenéra:

Vaigl Vladimír

ve 3. minutě neudržel míč z trestného kopu a hned jsme prohrávali, při druhé brance spolu s Martinem neodhadli situaci a Soukup se z těchto pozic obvykle nemýlí, potom ještě chytil penaltu, ale nestačilo to

Palička Milan

pozičně to šlo, ale rychlost hráčů soupeře mu dělala problémy, druhý poločas už moc síly neměl

Adamík Radek

dobře bránil, bojoval, dřel, ale soupeř byl prostě lepší

Vaigl Martin

při gólu do šatny spolu s Laďou neodhadl situaci, to padá hlavně na něj, v úvodu druhé půle fauloval ve vyložené šanci a může být rád, že sudí vytáhl pouze žlutou kartu, budu upřímný – jasná červená karta

Navrátil Michal

bojoval, v první půli sebral míč Badoškovi a šli tři na jednoho – pokazil ale přihrávku, ve druhé půli měl dvě šance a mohl vyrovnat, v obou případech ale zklamal, hrál s velkým nasazením, gól se mu ale dát nepodařilo

Jež Marek

nebylo ho vidět a jen se chytal za hlavu

Guráš Martin

spolu s Navrátilem nejvíce bojovali, na Meziříčí to ale nestačilo

Konvičný Zbyněk

nehodnocen

hrál pouze deset minut, dostal šlapák do kotníku a má tam deseticentimetrový krvavý šrám, rozhodčí to neocenil ani žlutou kartou

Vaigl Radek

jen bojovnost nestačila, pozdě dával míč od nohy

Vrána Libor

jako kapitán tým netáhl, navíc si koledoval o červenou kartu, když kritizoval rozhodčího, moc se rozčiloval a místo, aby mužstvo podpořil, nechal hrát beky

Dub Tomáš

nedostal pořádný balón, aby mohl něco udělat, vše si musel vybojovat, dozadu už nebránil a tak nechal vyniknout Badoška, který byl pořád volný

Mizera Vojtěch

proti Nedašovu, byl  tentokrát o hodně lepší, makal po lajně a snažil se zabíhat za obranu, dvakrát tam míč dostal a nebezpečně odcentroval