Dopolední termín fanoušky nepřitáhl

21.02.2011 16:43

V utkání se Vsetínem jsme si již v úvodu vytvořili dvě tutové šance, ale ani Škabraha, ani Vrána nezamířili přesně. V 9. minutě uvolnil Štěpán Vránu a ten předložil bonbónek na hlavu Petra Cahlíka – 0:1. V 17. minutě centroval Konvičný, Petr Cahlík ale hlavou tentokrát mimo. Ve 28. minutě se vytáhl brankář Vsetína, když kryl hlavičku Konvičného. Podle hesla nedáš, dostaneš, ihned z protiútoku Vsetín poprvé skóroval – 1:1.

V úvodu druhé půle zahodil tutovou šanci Mizera a ve 47. minutě šli hráči Vsetína do vedení po hrubé chybě Adamíka -2:1. V 74. minutě přidal Vsetín další branku – 3:1 a zdálo se být rozhodnuto. Vzápětí ale Adamík snížil na 3:2. Hrachovec  dále bojoval, Škabraha ale svoji tutovku zahodil. Závěrečný tlak již další branku nepřinesl a tak ze zimního turnaje odjížděli spokojenější hráči Vsetína.

Dopolední termím zápasu tentokrát nepřitáhl ani skalní fanoušky hrachoveckého fotbalu a podpořit přišel pouze pan Hájek.

FC Vsetín : SK Hrachovec – 3:2

Štěpán Michal, Brázdil Tomáš, Adamík Radek, Hruška Michal, Volek Stanislav, Chassard Michael, Mizera Vojtěch, Škabraha Radovan, David, Konvičný Zbyněk, Vrána Libor, Cahlík Petr, Jež Marek