Fotbalové hodnocení "A" týmu 2010 (1. část)

15.11.2010 20:51

Fotbalové jaro roku 2010 začalo dohrávkou z podzimu na Juřince a to remízou 1:1, když se z půlky hřiště trefil Hrůša. Pak mužstvo s posilami Zimkem a Navrátilem a navrátilcem Gurášem cestovalo do Podkopné Lhoty, kde prohrálo 2:0. Za týden přijely do Hrachovce ambiciózní Valašské Klobouky s početnou diváckou podporou a domů odjely s nakládačkou 4:0. Naši hráči podali vynikající výkon a budoucímu postupujícímu naložili pěknou porci branek. Následovala naše výhra v derby v Zubří, tam se svým hattrickem blýskl Vrána a hubená domácí výhra s Vidčí 1:0. Toto utkání jsme dohrávali v devíti lidech, když se nechali hloupě vyloučit zkušení hráči Vrána s Gurášem a ti pak chyběli v Lidečku, kam jsme si dojeli pro porážku s posledním týmem tabulky 4:1. Následoval vynikající fotbal na Dolní Bečvě. V 15. minutě jsme vedli 0:2 a sudí Zůbek neuznal Liborovi gól na 0:3. Nakonec jsme ale prohráli 4:2 a pro nezávislého diváka to byl výborný fotbal. Za týden se na domácím trávníku představila největší akvizice jara, exligový hráč Emil Nečas a do půlky jsme deklasovali Příluky 4:0. Druhý poločas jsme už ale jenom odchodili. S příchodem Emila jsme porazili také Vlachovice 3:1 a aspiranta na postup Hutisko-Solanec vysoko 2:5 a najednou jsme byli ve hře o první místo. Následoval ale výpadek v Lukově 3:1. Poslední dva zápasy s Brumovem a Lužkovicemi jsme vyhráli a skončili jsme na nádherném třetím místě, tři body za postupujícími Valašskými Klobouky.

Mužstvo táhli Vrána, autor čtrnácti branek a Nečas s pěti trefami. Za nimi následovalo dalších sedm střelců, kteří se trefili do sítě soupeřů. Doma jsme neztratili jediný bod a dostali jsme pouze dva góly. Venku to už bylo horší.