Fotbalové hodnocení "A" týmu 2010 (5. část)

29.11.2010 20:50

Kabeláč Petr

vypomohl ve třech zápasech, ve Štítné dal gól a patřil mezi nejlepší hráče a doma s Vizovicemi měl gól na noze, gólman ho ale vychytal, pokud na jaře vypomůže, bude určitě zase platný, jeho zkušenosti jsou k nezaplacení

Cahlík Petr

žolík z lavičky, nikdy nezklame, zavolám mu o půlnoci a Petr slíbí, že přijde, pokud něco má, týden dopředu se omluví, přístup k fotbalu vynikající, na jaře se trefil v Lidečku, tam hrál od začátku, na podzim šel na plac s Dolní Bečvou v 80. minutě a zvýšil na 3:0, v Nedašově se žolík neprosadil

Janošek René

v béčku začal podávat velmi dobré výkony a tak vypomohl v Nedašově a na Juřince, ale nedokázal se prosadit

Matuš Radek

na jaře si nečuchnul, na podzim nastoupil za „B“ tým proti Halenkovu a za nepříznivého stavu 0:2 dal dva góly a vyrovnal, proto byl povolán za áčko do Lukova, tam odehrál šest minut a stihl nahrát Dubasovi do šance a pak spálil tutovou šanci, to kdyby dal, tak ho ještě dnes honíme někde na Kašavě

Volek Stanislav

BENÍTEZ přijde pomoct kdykoliv je potřeba, sice nehraje hodně minut, jen přeběhne hřiště a rozhodčí foukne konec, ale řekněte, kolik takových obětavých je, za béčko odvádí dobrou práci

Fabian Martin

do hry zasáhl jen na pár minut doma s Vidčí a na Hutisku, to vše na jaře, na podzim už přestal chodit i za béčko, nevím, co s ním je

Cahlík Michal

provází ho stále zranění, koleno trápí, na jaře nastoupil v Podkopné Lhotě, doma s Klobouky, Vidčí, v Lidečku, na Dolní odehrál špatný zápas, v Lukově také zklamal, ale s Brumovem a Lůžkovicemi už to byl Michal, tak jak jej znám, jenže na podzim střídal doma se Zubřím, za pár minut se zranil a bylo po sezóně, v listopadu mu snad dají koleno do pořádku, fotbal má rád a na jaře bude hodně platný

Skalka Jan

zasáhl do hry pouze jako střídající hráč na jaře s Lůžkovicemi, odehrál si své podle jeho možností

Mičkal Lubomír

staříka jsem si nechal na konec, Luboše jsem koupil v roce 1994 za 10 tisíc ze Zubří, že už u nás dohraje I.B, za rok jsme s ním postoupili do I.A, trenér Petrnek se ptal, kdo to je, že žádného dobrého hráče ze Zubří nezná, takový měl přehled, ale po prvním zápase v Zašové, kde Luboš skóroval svůj názor změnil, dnes je Lubošovi 46 let a stále patří mezi nejlepší hráče, na jaro se zranil hned v úvodu s Juřinkou a zbytek sezóny promarodil, na podzim patřil spolu s Adamem k nejlepším, ale zase se zranil a konec už nedohrál, na jaře chce hrát již jen za béčko, ale přesto věřím, že ještě pomůže, to byl nejlepší nákup, co kdy Hrachovec udělal, odchovanec Zubří, který u nás hraje neuvěřitelnou šestnáctou sezónu