Hořká prohra s Prostřední

27.09.2010 21:53

Hrachovec přivítal na své půdě fotbalisty z Prostřední Bečvy a měl před sebou jasný úkol, ukázat, že zápas ve Stříteží byl jen omyl, který se již nebude opakovat.

Do zápasu vstoupil Hrachovec s velkým odhodláním. Fanoušek žasnul nad výbornou hrou domácích i hostů. Hrál se ofenzivní fotbal se spoustou šancí na obou stranách. Ve 12. minutě vstřelil nikým nehlídaný Petr Cahlík gól a to tak, že se ještě stihl pro míč vrátit, otočit se a vystřelit. Bylo to 1:0. Pro domácí to nebyl špatný začátek, ale po euforii přišel ve 20. minutě vyrovnávací gól. Hráč Prostřední Bečvy nikým neatakován vypálil z šestnácti metrů bombu do šibenice a bylo srovnáno - 1:1. Tomuto gólu mohl zabránit Radek Vaigl, ale držel se Brázdilova pravidla, že obránce nemusí proti střílejícímu hráči vyběhnout, stačí když si hlídá někoho jiného. Dobrý názor! Ve 31. minutě po hezkém centru hlavičkoval Petr Cahlík do tyče hostů, míč se odrazil před prázdnou bránu, kde dobře postavený Jež zvyšuje na 2:1. A zase byli domácí o krok před soupeřem. O čtyři minuty později opět nikým neatakovaný hráč Prostřední Bečvy střílí z dvaceti metrů dělovku na Vladimíra Vajgla, ten vyráží míč před sebe, kde dobíhá hostující hráč a srovnává na 2:2. Této situaci mohl vyběhnutím proti střílejícímu hráči zabránit Brázdil, ten se ale držel s celou obranou svého pravidla a nakonec to dopadlo tak, že nikdo neměl obsazeného ani hráče dorážejícího do prázdné brány.

Druhá polovina zápasu se hrála opět ve výborném tempu. V 63. minutě zvýšil na 3:2 René Janošek. Hosté však nesložili zbraně a šli za vyrovnáním. V 79. minutě po chybě obránce Hrušky nacentroval krajní záložník hostů míč do šestnáctky domácích, tam si naběhli hned tři hráči Prostřední Bečvy a jeden z nich srovnává hlavou na 3:3. Nutno podotknout, že tento gól byl velmi fotbalový. 89. minuta měla hořkou příchuť pro domácí. Dostali totiž díky neodpískanému faulu na obránce Luboše Vašáta čtvrtý gól a nezískali tak na domácím hřišti ani bod.

SK Hrachovec "B" : Prostřední Bečva - 3:4

Vladimír Vaigl, Michal Hruška, Radek Vaigl, Luboš Vašát, Petr Melichařík, Jan Skalka (Stanislav Volek), Tomáš Brázdil, Petr Cahlík, Vojta Mizera, Marek Jež, René Janošek (Jarda Vaigl), Martin Vykydal nehrál

Hodnocení trenéra:

Dnes jsme si zasloužili vyhrát už jen kvůli nasazení Peti a Rendy, ale s takovou obranou to asi nepůjde. Dostali jsme čtyři branky a z toho tři od jednoho hráče. To je špatná vizitka obranné čtveřice. Neuhlídali jsme jednoho chlapa. Záloha obraně taky směrem do zadu nepomohla, ale tohle musí dobrá obrana zvládnout. Směrem dopředu to v záloze nebylo špatné. Velká škoda. Na konci druhého poločasu musel střídat Renda a Jan a to byl náš konec. Já si částečně beru na triko poslední gól. Bylo to ode mne nezodpovědné. Kdyby to udělal někdo jiný, tak mu vynadám.

Za týden jede Lokomotiva Hrachovec rozbít Partyzán Prlov, takže hlavy nahoru pánové. Dobře se připravte, bude to boj o zvýšení náskoku před předposledním týmem tabulky. Pokud neuspějeme, dotáhne se na nás Prlov na rozdíl dvou bodů.

ze vstřelené branky na 3:2 měl radost také Ivan Janošek

—————

Diskusní téma: Hořká prohra s Prostřední

Datum: 28.09.2010

Vložil: Renda

Titulek: Brání celé mužstvo

Dnes ve fotbale musí bránit celé mužstvo.Takže inkasované branky jsou vizitkou celého týmu.Na Okr.přebor to byl hodně dobrý zápas,ale čtyři fíky je moc!!!

—————

Datum: 29.09.2010

Vložil: Radek V.

Titulek: mám jiný názor

Jak psal Renda ,fotbal to byl superní , jak z naší strany tak ze strany Prostředí Bečvy.4 fíky je samozdřejmě moc ,ale to je vše s čím se s tebou Staňo stotožním.Hážeš vinu na obranu ...nevím nevím ....kdyby jsi tam byl a bránil ...mluvil by jsi jinak. My křídla nemáme a střely byly ze vzdálenosti střední . Já jsem pravidlo Brzdy nikdy neslyšel, blbost z mé strany byla ,že jsem přestal hrát při první brance bo evidentně zaváněla ofsajdem a pak při vrácení balonu zpět pod sebe byl hráč i balon již mimo hřiště.Fabi nás na lajně "podržel "(on tam asi neviděl a .....)nebudu to komentovat .Nelíbí se mi ,že nejsme schopni se domluvit ,kdo půjde mávat a pošleme tam nemocného chlapa ,který neběhal po lajně a nemohl ani nic pak vidět.Prohráli jsme si to na hřišti i momo něj sami...škoda byl to pěkný zápas, ale obrana za vše nemohla.

—————

Vložil: Staňa

Titulek: Radku, ber to v klidu

Tak jo hoši. Nechtěl jsem to všechno hodit jen na obranu, napsal jsem, že záloha moc obraně nepomohla a je pravda, že kdybych byl v obraně, tak bych to možná viděl jinak, ale bohužel nejsem. S Rendou se shodnem. Jestli to někdo viděl jinak, klidně mi dejte co proto.