Hostům nepomohla ani zakletá brána

07.06.2010 22:13

Zápas s Vlachovicemi začali domácí velmi laxně a tak jako první zahrozili hosté, když v 8. minutě trefili tyč. V 10. minutě se ale v dobré pozici objevil Vrána, bohužel ale minul. V 18. minutě Martin Vaigl podběhl míč, Zimek sice tutovku vyrazil, ale hosté již neměli problém dorazit do prázdné brány 0:1. Ve 20. minutě prodloužil Vrána na Nečase, který šel sám, v rozhodujícím okamžiku mu ale míč odskočil. Ve 24. minutě vyrazil Fojtík dobrou Vránovu střelu a z následného rohu ale Jež v dobré pozici zahodil. Ve 31. minutě bylo vyrovnáno. Vrána vyslal přihrávku Nečasovi, ten míč pustil mezi nohama a Radek Vaigl skóroval 1:1. Ve 34. minutě aktivní Vrána uvolnil Nečase a ten se nemýlil - 2:1 pro domácí. Ve 38. minutě mohlo být vyrovnáno. Hostující hráč obešel Zimka, gól ale nedal.

Úvod druhého poločasu vyšel domácím. Guráš nejprve uvolnil Melichaříka, ten ale zamířil vedle a za pár vteřin Nečas vybídl Vránu. Ten obešel brankáře, míč ale do brány neprotlačil. V 55. minutě po individuální akci Nečase překonal gólmana Vrána, hostující hráč ale ještě "hasil" rukou, za což byl odměněn červenou kartou a z následné penalty Vrána definitivně skóroval – 3:1. V 62. minutě po levé straně zatáhl míč Martin Vaigl, krásně se uvolnil a nahrál Vránovi. Jeho bomba ale skončila vedle. V 80. minutě vyslal Vránu do šance dlouhým pasem Tvarůžek. Libor přeloboval brankáře, ale i s bránou. V 87. minutě nedokázal sám před bránou ani na třikrát překonat brankáře, když dvakrát trefil pouze jeho nohy a po třetí tyč zakleté brány.

Po rozpačitém úvodu jsme si se soupeřem poradili a tak si připisujeme na naše konto další tři body. Ve středu odjíždíme k dohrávce již dvakrát odloženého zápasu do Lukova.

SK Hrachovec "A" : Vlachovice - 3:1 (2:1)