Hra o šest bodů nevyšla

03.05.2009 20:10

Velmi důležitý zápas o záchranu jsme nezvládli. Hráči se nevyrovnali s tlakem, který byl na ně vyvíjen a po  celý první poločas nedostali Lhotu pod tlak. Byli to naopak hosté, kteří v úvodu několikrát zahrozili, zejména z pravé strany. My jsme naopak v úvodních dvaceti minutách zahrozili pouze střelou Ježe po pěkné akci na jeden dotek. Hrál se nezáživný fotbal s řadou nepřesností, jako by už obě mužstva byla v I.B třídě. V závěru poločasu mohl dát gól Cahlík, ale netrefil dobře centr z pravé strany. Poté ještě pěkně centroval Radek Vaigl, leč Libor Vrána hlavou těsně minul - bylo to tutovka.

Ve druhém poločase jsme začali mít mírně navrch, ale koncovku jsme nezvládali. Nejprve minul bránu po rohu Honza Vaigl a také Radku Vaiglovi se nepodařilo gólmana prostřelit. Pak už se hra přelévala nahoru a dolů a také hosté mohli rozhodnout zápas, když se sám jeden z hráčů řítil na Vladimíra Vaigla. Obešel jej, ale prázdnou bránu minul.

Zápas, který moc kvality a fotbalové krásy neukázal, je pro nás ztrátou a zkomplikovali jsme si ještě více naši situaci. Teď již nesmíme zaváhat s Dolní Bečvou a hráči musí ještě více zabojovat. Bez bojovnosti a nasazení se I.A třída hrát nedá. To si musíme všichni uvědomit.

SK Hrachovec "A" : Lhota u Vsetína - 0:0

Vaigl Vladimír, Konvičný Martin, Tvarůžek Jiří, Kundrát Radek (Vaigl Martin), Brázdil Tomáš, Mizera Vojtěch, Jež Marek, Cahlík Michal, Vaigl Jan, Vrána Libor, Vaigl Radek

(DuJ, PeM)

—————

Diskusní téma: Hra o šest bodů nevyšla

Datum: 06.05.2009

Vložil: Dušan

Titulek: Vaigl Vladimír (6,00)

přišel do brány po jedné obdržené brance ze tří zápasů za "B" mužstvo a gól nepustil ani dnes, v prvním poločasu řešil nebezpečné centry, jednou mu míč vypadl, ale zvládl to, ve druhém poločasu už tolik práce neměl, když už jej hostující hráč překonal, zachránila jej boční síť

—————

Titulek: Tvarůžek Jiří (5,00)

v obranné fázi dobrý, dopředu moc nepodporoval, hrál to vzadu na jistotu, problém je s fyzičkou - ta kdyby byla lepší, asi by ho z beka nikdo nevytlačil

—————

Titulek: Konvičný Martin (8,00)

velká jistota zadní řady, dnes bez chyby vyřešil několik ošemetných situací, ani jednou na něj soupeř nevyzrál, hra jeden na jednoho je moc dobrá, kdybychom vyhráli, byla by to z velké části jeho zásluha, obrana pracovala moc dobře

—————

Titulek: Kundrár Radek (5,50)

ve 36. minutě se zranil - v jednom ze soubojů dostal ránu do kolena, do té doby byl dobrý

—————

Titulek: Brázdil Tomáš (5,00)

ze začátku mu dělal problém rychlonohý útočník, několikrát z levé strany hrozilo nebezpečí, hodně se stahoval do středu a hráče nepokrýval, po zranění Kundráta šel do středu obrany a tam chybu neudělal, rozehrávka mu však dělala problémy, posledních 15 minut dohrával se zraněním

—————

Titulek: Mizera Vojtěch (5,00)

dobře jezdil po lajně, několik nahrávek zkazil, byl to ale o něco horší výkon než v Podkopné Lhotě

—————

Titulek: Cahlík Michal (5,00)

ze začátku mu to z levé strany moc nešlo, potom se přesunul do středu a tam několikrát s Ježem zahrozil, ovšem více vůle a nasazení neprojevil, když se hraje o sestup, takový hráč musí být více vidět

—————

Titulek: Jež Marek (5,00)

v první půli se blýskl střelou po narážečce, někdy balon dlouho držel, místo aby jej přihrál, ikdyž musím brát v potaz, že občas nebylo komu, v závěru chtěl vzít zodpovědnost na sebe, ale spoluhráči se nechytali

—————

Titulek: Vaigl Jan (4,50)

mohl rozhodnout hlavou, ale minul, jinak toho dnes mnoho neukázal, nedostál své pověsti střelce - rána, která jej zdobí na trénincích, se již musí brzy projevit

—————

Titulek: Vaigl Radek (5,50)

namazal Vránovi na hlavu tutovky a sám mohl ve druhém poločasu rozhodnout, kdyby prokázal více klidu v zakončení, mohlo to být 1:0 a tři body, škoda

—————

Titulek: Vrána Libor (5,00)

dnes se kanonýr nezapsal do listiny střelců, i když hlavička šla těsně vedle, ve druhém poločase se více soustředil na diskuze s rozhodčím a to jeho hernímu projevu ublížilo

—————

Titulek: Vaigl Martin (5,00)

přišel na hřiště ve 36. minutě, hodně chtěl hrát dopředu, ale žádný z jeho centrů se neujal, v obranné fázi dobrý

—————

Titulek: Adamík Radek (4,00)

měl oživit hru a snažit se rozhodnout zápas, jako střídající hráč ale nic z toho nesplnil

—————

Titulek: Melichařík Petr (nehodnocen)

za 12 minut na hřišti stihl utéct po levé straně a z nulového úhlu odcentroval - hosté ale odvrátili na roh - světlý moment