Hrachovec "A" : Příluky - 3:4

20.09.2008 22:02

V nehostinném a sychravém počasí viděli návštěvníci našeho fotbalového svatostánku zajímavý fotbal se spoustou šancí a gólů. Vzhledem k tomu, že jsme hostili lídra tabulky, bylo celkem jasné, že získání bodů bude velmi těžké, hlavně když opět chyběli Dub, Cahlík M., Kundrát a Konvičný.

V prvních dvaceti minutách si náš tým vypracoval pěkné šance v podání Radka Vaigla a Luboše Mičkala. Jenže úder přišel na opačné straně. Naše obrana se nechala opít rohlíkem a hostující hráč zahrál Láďovi Vaiglovi na Stradivari. Za stavu 0:1 však Hrachovec nepochopitelně polevil a po pěkné akci hostů inkasoval podruhé. Před poločasem ale potrestal sudí nevybíravý zákrok na Radka Vaigla pokutovým kopem a domácí vstřelili důležitý kontaktní gól. Hosté následně znervóznili, začali chybovat a poločasová přestávka pro ně byla vysvobozením.

Do druhé půli již ale bohužel nenastoupil střelec prozatím našeho jediného gólu Luboš Mičkal, kterému se obnovilo zranění. Zaskočil za něj, po kratší odmlce v hrachovecké sestavě, "Frantík" Miki a domácí opět tlačili. Radek Vaigl všem ukázal záda a po záchranné brzdě obránců Příluk v pokutovém území rozhodčí opět pískal penaltu a tentokrát tasil i červenou kartu. Jirka Vrána hosty nekompromisně ztrestal a bylo vyrovnáno. A otřesené Příluky po centru od bufetu opět zaskočil Radek Vaigl a dopravil míč do sítě hostů, bohužel ale i s jejich brankářem. Ten sehrál nádherný divadelní kus O zranění, za který by se nemuseli stydět ani místní ochotníci a sudí branku neuznal. Po přeskupení domácích řad nadále Hrachovec pokračoval v dobývání hostující branky. Příluky však ukázaly, proč jsou na špici 1. A třídy a z rychlých brejků vstřelily další dvě branky. Naopak domácí zahazovali šance jak na běžícím pásu a až v 85. minutě po rohovém kopu zavěsil hlavou opět Jirka Vrána. Za stavu 3:4 se však již Hrachovec nedostal k tomu, aby ohrozil branku hostů a tak již nedosáhl ani na bod za remízu, který by tomuto zápasu jistě slušel.