Hrachovec deklasoval Branky a je v čele III. třídy

26.10.2009 19:58

Čerstvý čtyřicátník v domácí bráně, Tomáš Brázdil s kapitánskou páskou, dovedl svůj tým k sedmé výhře v řadě. A tím se vyhoupl na první příčku III. třídy.

Od prvních minut bylo utkání v naši režii a raketový start sebral našemu sokovi vítr z plachet. Běžela 3. minuta, Jirka Tvarůžek přešel přes tři hráče, prostrčil krásně na Mattyho a ten nezaváhal - 1:0. Ve 12. minutě zahrával Matty rohový kop a odražený míč napálil za hranicí šestnáctky Staňa Volek přesně k tyči - 2:0. Za tři minuty centroval z prava Peťa Cahlík a Renda zvýšil na rozdíl tří branek. Poté tlak přece jen ochabl a do hry se vloudila nepřesnost. Přesto otěže utkání držel pevně náš celek. Hosté zahrozili pouze jednou, ale Brzda nemusel zasahovat po střele mimo tři tyče. Pak se prezentoval branecký útočník tmavšího vzezření tvrdým atakem na oslavence Brzdu, ale sám se přitom zranil a udělal dobře, že se nechal vystřídat. Na lavičce se po zbytek zápasu soustředil pouze na hanlivé urážky s nezaměnitelným akcentem. Ostatně soupeř často zbytečně komentoval výroky sudího a ten byl k němu někdy až moc shovívavý.

Druhá půle již byla z naší strany po herní stránce nedobrá a soupeř zaslouženě snížil na 3:1. Jenže žolík - Jiří Vrána chytře hlavou přehodil vyběhnutého gólmana a znovu byl rozdíl tří branek – 4:1. V poli byli hosté lepší, ovšem bez výraznějších šancí ke skórování. To naši hráči nemilosrdně trestali hrubky v branecké obraně. Nejprve sice Peťa Cahlík "zachrtil" a střílel z nulového úhlu, měl to dát ale pod sebe na zcela volného Mattyho. To další čerstvý hráč David Miškařík už si počínal důrazněji. Obral váhajícího stopera o míč a zavěsil - 5:1. Tečku za utkáním udělal Míra Košárek, od Chebu po východ Slovenska zvaný Koša. Jeho koník o rychlosti kulhající stařeny skončil až na zadní tyči udiveného gólmana. Vymalováno - 6:1.

Branky ve druhé půli hrály, Hrachovec dával góly. I takový je fotbal. Po vítězném utkání  A týmu začaly oslavy nejen šesti bodů, ale hlavně kulatin Brzdy a Michala Cahlíka. To vám ale byla povedená sobota!

Hrachovec "B" : Branky - 6:1 (3:0)