Hrachovec sahal po remíze, ale obrana Kelče vzdorovala.

12.11.2012 20:42

SK Hrachovec – TJ Kelč     2-3

Velmi smolné utkání pro domácí  bylo k vidění v Hrachovci tuto neděli. Bohužel naši borci vedení neudrželi a kanárci z Kelče otočili vývoj zápasu ve dvou minutách.
Nejprve Hrachovec poslal do vedení B.Trtík chytrým lobem již v 9.minutě.
Pak přišla první dvouminutovka pana rozhodčího L.Škrobáka , který odpískal penalty na obou stranách /za Hrachovec proměnil E.Nečas/
Kelč přidala na tempu a hlavně nepřesnosti v rozehrávce našich kluků  dokázala využívat k rychlým brejkům.
Ke konci 1. poločasu přišla druhá osudová dvouminutovka a ta rozhodla i o výsledku utkání. Nejprve malá domů z 30 metrů nešťastně přeskočila nohu O.Navrátila a hosté vyrovnávají .O minutu později špatná rozehrávka na půli ze strany Hrachovce a  hráč Kelče s  č.5 peláší sám na ještě otřeseného domácího brankaře, kterého obstřeluje. 2-3
Závěrem prvního poločasu jsme nepotrestali chybu hostů a střela z velkého vápna /autor L.Vrána/  těsně míjí pravou šibenici kelečské svatyně.

Druhý poločas byl více v režii  Hrachovce, hosté se stáhli bránit svůj hubený náskok a vyráželi jen do rychlých kontrům. Bohužel hlavička M.Cahlika trefila jen spoluhráče M.Vaigla stojícího před brankovou čarou a trestný kop L.Vrány skončil na břevně. A tak když ani hosté nevyužili žádný ze svých rychlých protiútoku, gólu v druhém poločase jsme se nedočkali.
Zápasu by více slušela remíza, ale bohužel i když jsme branek dali více jak hosté z Kelče, zápas jsme s lídrem tabulky prohráli.