Hrachovec se rozjížděl pomaleji, ale pak to stálo za to.

20.08.2012 10:21

FC Lhota u Vsetína – SK Hrachovec  3 - 4  /1-1/

Pohledný fotbal v úmorném vedru  a pěkné branky byly k vidění v zápase  na “Stavbě“ Vsetín .
Začátek zápasu nic nenasvědčoval kvalitnímu představení, které přišlo z obou stran hlavně v druhé půli.
Domácí hráči  se  na úvod utkáni lépe pohybovali a lépe kombinovali. Byla jen otázka času , kdy se jim povede nějakou tu kombinaci dotáhnou až do konce. 13 min .tak byla pro nás smolná a inkasovali jsme po chladnokrevném zakončení D. Zgarby.
Hra se začala s přibývajícím časem vyrovnávat a šance byly na obou stranách. Nejprve ale domácí vychytal L. Vaigl a posléze z jeho výkopu a po prodloužení hlavou L.Badoška trestal krásnou střelou L.Vrána. 1-1.
Do kabin se mohlo odcházet veseleji, ale D. Varga po přiťuknutí B.Trtíka svou 100% tutovku promarnil.

Druhý poločas začal náporem hrachoveckých a to když se řítil útok za útokem na branku domácích, ale branku se nám povedlo vsítit až z trestném kopu.  Eman Nečas nastřelil jednoho z domácích hráčů  stojících ve zdi a Hrachovec se zaslouženě ujal vedení 1-2.
Dalšími šancemi naši kluci pohrdli a tak přišel trest. Špatná nahrávka M.Vaigla , faul nefaul před šestnáctkou a následně nádherná střela do šibenice opět v podání D.Zgarby. 2-2
O 7.minut později si došel pro faul E.Nečas a L.Vrána ukazuje domácím divákům, že i on umí standardní situace. 2-3.
Nadále se hrál pohledný fotbal a neutrální divák musel být spokojen co hráči na obou stranách v +30°C vedru předvádějí.
Za to trenéra Janoška obléval smrtelný pot a to když viděl jak naši hráči promarňují šanci za šancí . Následně se přímo před ním zrodila chyba a to když  M.Vaigl svou nahrávkou “zazdil“ L.Badoška  a pro domácí již bylo lehké využít přečíslení a srovnat tak  na 3-3.
Na štěstí se mohl ihned uklidnit,  jelikož po rozehrání z půle došlo k faulu před střídačkou hostů a následně  L.Badošek nacentroval míč do pokutového území přímo na hlavu  L.Vrány a ten jen prodloužil míč do sítě.3 - 4. Branky dělilo od sebe cca 120 sekund.
Závěr utkání přinesl jen opět zahození několika šancí Hrachovce na pojištění vedení a jednu akci po které mohli vyrovnat i domácí. Obě akce překazili brankaři a tak si hrachovečtí odvážejí zaslouženě 3. body domů.