Hrachovec snad doma nevyhraje!

14.10.2010 19:50

Již ve 2. minutě vystřelil z pětadvaceti metrů René Janošek, jeho střela šla ale jen těsně vedle. Ve 4. minutě vyrazil Vladimír Vaigl bombu hostujícího hráče. V 22. minutě vystřelil Martin Vaigl z dvaceti metrů nad. V 27. minutě se po špatné domluvě Hrachovecké obrany dostal hráč Lhotky k domácímu gólmanovi a bylo to 0:1. V 33. minutě nedal po centru Martina Vaigla tutovku hlavou Jarda Vaigl. Ve 42. minutě vyrovnal z přímého kopu přesnou střelou k tyči René Janošek 1:1.

V 53. minutě při odražené střele od tyče nedal tutovku do prázdné brány hráč hostů. V 56. minutě poprvé zahrozil hostující hráč Jan Vozák. Hned natřikrát se pokoušel překonat Vladimíra Vaigla. Ten mu ale střelu a další dvě dorážky zázračně vychytal. V 68. minutě zahrozila levá strana hostů. Hráč Lhotky vyslal střílenou přihrávku do malého vápna, kde záložník hostů zvyšuje na 2:1. Hrachovec, ale dokázal rychle odpovědět. V 72. minutě vyrovnal výstavní hlavičkou z rohového kopu Petr Cahlík na 2:2. V 81. minutě mohl otočit zápas René Janošek. Hozenou rukavici ale odmítl. V 84. minutě zahrozil po druhé hostující hráč Jan Vozák. Tentokrát se nemýlil a střelou na bližší tyč zvýšil na 2:3. Hrachovec mohl ještě v 89. minutě vyrovnat z penalty. Tu však Tomáš Janošek neproměnil a Lhotka si tak odvezla z Hrachovce tři cenné body.

SK Hrachovec "B" : Lhotka nad Bečvou - 2:3

Vladimír Vaigl, Lubomír Vašát, Milan Palička, Michal Hruška, Tomáš Janošek, Petr Melichařík (Martin Vykydal), Marek Jež, Martin Vaigl, Jaroslav Vaigl (Jan Skalka), Petr Cahlík, René Janošek

Hodnocení trenéra:

Petr Cahlík

V prvním poločase hrál špatně, ve druhém to už bylo o něco lepší. Dal ale branku a to se počítá.

René Janošek

Bojoval a dal gól. Škoda, že v 81. minutě nepřehodil brankáře, ale jinak dobrý výkon.

Marek Jež

Prožívá krizi, ale tak to prostě je. Musí se otřepat a jít dál. Pokud se mu nebude dařit v áčku, v béčku má dveře otevřené. Tady jsme dostali do formy větší tragédy.

Peři

Makal, ale musí to vydržet celých 90 minut. Snažil se vyvážet míč, i když to měl od trenéra zakázané.

Martin Vaigl

Dával do šestnáctky pěkné centry a útočně se nedá nic vytknout. Víc by měl ale pomáhat vzadu.

Jarda Vaigl

Přišel jen na 45 minut, a proto jsem od něho čekal více. Nemastné - neslané.

Jan Skalka

Fotbalově špatné, druhý gól je jeho. Omlouvá ho, že přišel, i když se omluvil, že nechce hrát.

Martin Vykydal

Naskočil na krajní zálohu a to není zrovna jeho parketa. Snažil se, ale nebylo mu to moc platné. Má svůj podíl na třetí inkasované brance.

Vladimír Vaigl

Ještě, že ho máme. Nebýt jeho, tak jsme dostali minimálně pětku.

Luboš Vašát

Herně v pořádku, nedokáže si ale udělat vzadu pořádek a to musí, i kdyby měl ostatní obránce nakopat do prdele.

Milan Palička

Chlap, který by nám mohl přednášet o moderním fotbalu. Má zažité věci, které kdyby nás naučil, tak máme nejlepší zónovou obranu v okresním přeboru. Mu ale zřejmě stačí to, že vůbec přijde.

Michal Hruška

V šatně dostal instrukce, které ani trochu nesplnil. Vysloužil si přezdívku špacírman. Zřejmě má svoji představu jak má krajní obránce hrát, ale tak to nepůjde. Doufám, že už to po tomto zápase pochopil.

Tomáš Janošek

Něco podobného jako Michal. Věčně vytažený a všechno směrem dozadu řešil na poslední chvíli. Má podíl na druhém gólu.