Hrubé chyby Hrachovce pomohly soupeři

12.04.2011 22:37

Úvod zápasu se Štítnou nás zastihl v nedbalkách. Nesoustředěný Konvičný ztratil míč na půlce, Adamík a Sovák vypustili střed obrany a soupeř šel do vedení 0:1. Dvě minuty na to hrachovečtí totálně zaspali a míč opět skončil v síti domácího gólmana – 0:2. Ve 20. minutě nevyskočil Adamík a hosté opět zvýšili – 0:3. Ve 31. minutě snížil David Štěpán z pokutového kopu po faulu na Škabrahu a ve 40. minutě ještě Škabraha trefil břevno.

V 70. minutě hlavičkoval Vrána těsně vedle a definitivní účet zápasu podepsali hosté v 80. minutě -1:4.

Hosté vyhráli zaslouženě. Nutno ale říci, že domácí hrubými chybami v úvodu zápasu soupeři hodně výhru ulehčili.

SK Hrachovec A : Štítná nad Vláří – 1:4

Štěpán Michal, Guráš Martin, Konvičný Zbyněk, Jež Marek, Štěpán David, Adamík Radek, Navrátil Michal, Vrána Libor, Škabraha Radovan, Sovák Miroslav, Mizera Vojtěch, Cahlík Petr, Vaigl Martin, Tvarůžek Jiří, Vaigl Vladimír

Rozhodčí: Malota Vladimír, Mikoška Zdeněk, Rovenský Jan