Jirku zklamala jeho silná stránka

13.03.2010 14:11

V utkání se Lhotkou jsme sice měli po celou dobu mírnou převahu, střelecky jsme se ale prosadili pouze dvakrát. V první půli naši hráči šance neproměnili a do vedení 1:0 jsme šli až v 62. minutě. Gólově se prosadil Michal Cahlík. Lhotka ale vyrovnala po hrubé chybě naší obrany. Vše mohl rozhodnout střídající Jiří Vrána, selhal ale ve vyložené šanci. Naběhl si na centr Guráše a hlavou, což byla vždy Jirkova silná stránka, minul. Rozuzlení výsledku na sebe vzal opět Michal Cahlík a v 78. minutě prostřelil Křenka v bráně hostí.

SK Hrachovec : Lhotka – 2:1

Zimek Marian, Hruška Michal, Mičkal Lubomír, Volek Stanislav, Vaigl Martin, Vaigl Radek, Jež Marek, Guráš Martin, Cahlík Petr, Cahlík Michal, Melichařík Petr, Vrána Jiří

(v týmu dnes nastoupil také Martin Guráš, za ním střelec dvou branek Michal Cahlík)

(Marek Jež s "roztaženými křídly" dnes předvedl disciplinovaný výkon a dohrál celé utkání)