Marně čekáme na klopýtnutí V.Příkazů

06.05.2014 17:44
HRACHOVEC – VAL. POLANKA 4:0 (1:0)

Domácí tým byl již od úvodního hvizdu aktivnějším týmem. Do první šance se Hrachovec dostal v 8. minutě, po chybě polanské obrany se na Jakuba Ondru řítil Ondruch, hostující brankář vyrazil. Ondruch měl příležitost také ve 14. minutě, ve snaze přelobovat Ondru nastřelil břevno. Branková radost domácích hráčů přišla v 17. minutě, Ondruch uvolnil Vránu a zkušený borec se nemýlil – 1:0. Polančané se jen stěží dostávali alespoň k náznaku brankové příležitosti. Před koncem první půle přišel klíčový moment utkání, Stanislav Adámek nesouhlasně zakopl míč po odpískaném ofsajdu a vysloužil si druhou žlutou kartu v zápase, což znamenalo jeho předčasný odchod do sprchy a také stopku pro další utkání. Ve druhé půli sledovali přítomní diváci hru na jednu branku, nutno však říci, že hosté se srdnatě bránili. Čemu se však neubránili, byly další branky v jejich síti. Po festivalu zmařených příležitostí se to povedlo Ondruchovi, přihrávku za obranu mu poslal Jež a prvně jmenovaný Ondru překonal – 2:0.

Další branka přišla o pět minut později, znovu tomu předcházela chyba v polanské defenzívě a po bratrské spolupráci Vargových se prosadil mladší Miroslav – 3:0. Za zmínku pak zcela bez pochyby stojí jedovatá rána domácího Vaculína, která orazítkovala břevno. Polančané si museli kalich hořkosti vypít až do samotného dna, v 87. minutě centroval Vrána na Ondrucha a ten svou druhou trefou v utkání pečetil vítězství domácích barev – 4:0.

BRANKY: 17. Vrána, 75. a 87. Ondruch, 78. Miroslav Varga.

1. Val. Příkazy 19 15 1 3 55:22 46
2. Hrachovec 20 14 3 3 61:25 45
3. Jablůnka 20 11 3 6 29:23 36
4. Lidečko 20 10 2 8 48:35 32
5. Hovězí 20 7 7 6 33:25 28
6. Franc. Lhota 20 8 4 8 39:34 28
7. Lhota u Vs. 20 8 4 8 23:36 28