Mattyho loučení nevyšlo podle představ

21.10.2011 08:07

Mattyho loučení vyšlo tak na půl

Tento fotbalový víkend se nesl v duchu loučení se s kariérou nadějného záložníka Radka Matůše.Nejprve nastoupil naposledy v dresu  B týmu Hrachovce s kapitánskou páskou a musel přihlížet jak “poslední“ celek III. Třídy  poráží naše borce hrající o špici.  Lačnovu  pomohly k nečekané výhře chyby naši obrany , nečekaně zlepšený výkon soupeře  a “ kruhový “ sudí Jelínek , který  neviděl ze středového kruhu krásný brankářský zákrok hráče s pole, jenž zabránil rukou jasnému gólu v posledních minutách zápasu.Zápas tak skončil 2-3
Góly Hrachovce: Tomáš Brňovják, Jiří Diégo Vrána.
2 hodiny na to nastoupil náš A tým proti Valašské Polance.
Za silně hlasité podpory (matyho příznivců)jsme mohli přihlížet velmi vyrovnanému zápasu , kde rozhodlo lepší gólové zakončení Hrachovce. V první půli krásně  hlavou zpoza šestnáctky přehodil hostujícího gólmana Libor Vrána  a v druhé půli si naběhl za obranu dravý David Varga a jako správný hokejista zakončil svůj nájezd na golmana blafákem.
Po skončení zápasu pak mohlo naplno proběhnout loučení se s hráčskou  kariérou Radka Matuše.
PS: č. 13 nebude vyřazeno na vždy ze sad dresů SK Hrachovec ,výbor tento návrh nepodpořil 