Mladší žáci si připisují další remízu

05.10.2010 21:17

Zašová si hlavní hřiště šetří "velmi svědomitě", takže mladší žáky poslali odehrát utkání na tréninkovou plochu. Ta samozřejmě nemá ty správné rozměry a tak na "krcálku" to byl spíš boj než fotbal.

Po autu Danka Musila zahrál obránce rukou v pokutovém území a Vašek Vozák penaltu bezpečně proměnil - 0:1. Ve 20. minutě Zašová vystřelila z dálky, Filip Brázdil byl venku z brány a míč s pomocí tyče skončil v síti - 1:1. Těsně před přestávkou po rohovém kopu domácí protlačili míč za brankovou čáru - 2:1.

Druhý poločas byl v naší režii. Kopali jsme snad deset rohů, ale vyrovnání přišlo až po faulu na Ondru Janoška a následné proměněné penaltě z kopačky Martina Ondrucha. Další branka už nepřišla, takže si kluci připisují další remízu.

TJ  Zašová : SK Hrachovec -  2:2 (2:1)