Na kdyby se nehraje, vezeme jeden bod.

16.08.2009 21:52

V kádru béčka se objevilo hned několik hráčů ze sobotního vítězného utkání "A" týmu. Hlavně střed zálohy (Cahlík a Jež) soupeře hodně přehrával. Domácí se v úvodu prezentovali velmi tvrdými zákroky a jejich hru charakterizovaly pouze dlouhé nakopávané míče. V 18. minutě ale našel Renda Janošek přesným centrem Michala Cahlíka a ten přesnou tečí usměrnil míč do sítě domácího gólmana. Ve 28. minutě bylo ovšem srovnáno po nechytatelné dělovce do šibenice - 1:1. Závěr poločasu se odehrával v naší režii, bohužel nám ale chyběl větší důraz před domácí bránou.

Druhý poločas začal nebezpečnou střelou Martina Fabiana. V 58. minutě přišla jedna z mála chyb rozhodčího, když neodpískal jasný faul na hranici pokutového území na Michala Cahlíka a ten musel být po ošetření střídán Petrem Melichaříkem. A Peři se ihned prezentoval krásnou střelou po akci Ježe. 61. minuta a opět Melichařík, tentokrát zachraňuje na vlastní brankové čáře. Hraje se oboustranně vyrovnaný fotbal a Brázdil po jedné z akcí soupeře zachraňuje jasný gól. Z následného protiútoku ale Jež prochází přes tři protihráče, přesnou přihrávkou nachází René Janoška a ten chladnokrevně zvyšuje na 1:2. Radost hostí však netrvá dlouho a prakticky z následující rozehrávky je vyrovnáno. Po rohovém kopu je brankář Brázdil jasně faulován, rozhodčí Malý dělá druhou hrubici a míč nešťastně končí v naší síti - 2:2.

Závěrečný tlak jsme již ustáli a kdyby byla Rendova střela po centru Zbyňka Konvičného přesnější, mohli jsme domů přivézt tři body. Kdyby...

Sokol Nový Hrozenkov : SK Hrachovec "B" - 2:2

Brázdil Tomáš, Vrána Jiří, Volek Stanislav, Janošek Tomáš (Vaigl Jaromír), Konvičný Zbyněk, Skalka Jan, Vašát Miroslav, Jež Marek, Cahlík Michal (Melichařík Petr), Janošek René, Fabian Martin