Na konto jsme si připsali i autobusovou zastávku

07.06.2011 21:14

Hrachovec přivítal na svém hřišti první manšaft okresního přeboru, postupující Francovou Lhotu. Ta přijela do Hrachovce pouze v jedenácti lidech. Již v páté minutě se hostům jeden hráč zranil a museli celý zápas dohrát v deseti lidech. Tím domácím značně usnadnili úkol k zisku tří bodů a ti hozenou rukavici stoprocentně využili. Hrachovec měl po celou dobu herní převahu. Celý zápas připomínal pohyblivé bago, které Hrachovečtí  často trénují. V desáté minutě byl Vojta Mizera faulován v pokutovém území. K penaltě se postavil René Janošek a nedal brankaři šanci - 1:0. Třemi góly a jedním zásahem do autobusové zastávky se blýsknul Petr Cahlík a dvěmi góly Radovan Škabraha. Hosté měli dvě velké šance, které zlikvidoval Láďa Vaigl a tak Hrachovec zvítězil 6:0.

SK Hrachovec "B" : Sokol Francova Lhota - 6:0

Láďa Vaigl, Luboš Vašát (Tomáš Brázdil), Radek Vaigl, Zbyněk Konvičný, Jan Skalka (Radek Matuš), Ing. Petr Melichařík, Radovan Škabraha, Vojta Mizera, René Janošek, Petr Cahlík

Závěr:

Kdybychom mohli hrát okresní přebor pokaždé v této sestavě, slavili bychom zřejmě postup do 1. B. Tak by to ale nemělo být. Lepší by bylo, kdyby hráči béčka začali pro fotbal alespoň něco málo dělat. Jarní část je pro všechny zatím zklamáním a pro mě obzvlášť. Pokud se v soutěži zachráníme, bude potřeba přehodnotit, jestli tuto soutěž hrát či nikoli. Jsme jediný tým v okrese, který netrénuje. V podzimní části nás hnala euforie z postupu, ale ta v jarní části opadla a herně je to špatné. Naštěstí nám vždy ochotně pomůžou kluci z áčka. Teď už můžeme jenom doufat, že nám třetí místo od konce bude stačit na záchranu.