Na úvod jarní části jsme si zasloužili vyhrát

03.04.2011 21:12

Úvodních patnáct minut prvního soutěžního jarního zápasu bylo neurovnaných a až v 17. minutě uvolnil Mizera Škabrahu, jeho střela z deseti metrů ale v síti neskončila. Minutu na to opět po přihrávce Mizery pálil Vrána vedle. Ve 22. minutě uvolnil Vrána Škabrahu, ten si povodil obránce a skóroval – 0:1. Na konci první půle ještě velmi dobře vypálil Martin Vaigl a Škabraha v nadějné pozici trefil přímo z voleje spojnici břevna a tyče.

V 67. minutě zahrávali domácí přímý kop, Michal Štěpán vyrazil a dorážející Vojkůvka dorazil – 1:1. Zbytek druhé půle se hrál nahoru a dolů s mírnou převahou Hrachovce. Až v 89. minutě se odražený míč po rohovém kopu odrazil k Mizerovi, jeho střela z šestnácti metrů ale našla pouze tyč. Škoda.

Utkání skončilo remízou, ale nutno dodat, že tentokrát jsme si vyhrát zasloužili.

Dolní Bečva : SK Hrachovec "A" – 1:1 (0:1)

Štěpán Michal, Guráš Martin, Vaigl Martin, Jež Marek, Štěpán David, Adamík Radek, Navrátil Michal, Vrána Libor, Škabraha Radovan, Sovák Miroslav, Mizera Vojtěch, Konvičný Zbyněk, Cahlík Petr, Vaigl Radek