Na závěr zimního turnaje přišla výhra

07.03.2011 20:00

Úvod zápasu vyšel Hrachovci velmi dobře a již ve 4. minutě to bylo 2:0 po brankách Škabrahy a Mizery, kdy si oba jmenovaní přehodili úlohu střelce a nahrávajícího.  Hrachovec nabyl dojmu, že je již zápas rozhodnutý, přestal běhat a Zubří srovnalo krok. V 9. minutě zahrávali hosté přímý kop z dvaceti metrů a míč zapadl do sítě Vaiglovy brány – 2:1. Zubří hrálo s chutí a ve 34. minutě hlavou vyrovnalo – 2:2.

Začátek druhé půle patřil opět hráčům Hrachovce. Štěpán centroval do vápna, Škabraha chytře přepustil na Vránu a ten se nemýlil – 3:2. V závěru měli hosté na trávníku převahu, Vaigl v hrachovecké bráně ale mužstvo podržel.

SK Hrachovec : Zubří – 3:2

Vaigl Vladimír, Vaigl Radek, Adamík Radek, Sovák Miroslav, Vaigl Martin, Mizera Vojtěch, Guráš Martin, Škabraha Radovan, Navrátil Michal, Štěpán David, Vrána Libor, Jež Marek, Melichařík Petr, Volek Stanislav, Vaigl Jaromír, Hruška Michal