Naši fotbalisté potvrdili roli lídra v tabulce a vyhráli vysoko nad Val.Polankou 0:4

23.09.2013 11:11
1.B třídy naši fotbalisté zavítali do Valašské Polanky.
Náš tým posílený o Davida Štěpána z Juřinky , již od prvních minut dával najevo ,
že první místo tabulky mu patří právem.

Utkání nabídlo od prvních minut kombinační fotbal na obou stranách. První rozvlnění sítě přišlo už ve 3. minutě, ale Vaculín se radoval předčasně,
když jeho radost odmítl uznat rozhodčí Škrobák a celou situaci posoudil jako postavení mimo hru. Polančané měli brankovou příležitost v 5. minutě,
Ondra poslal míč Gergelovi, ale Náš golman Kocanda se překonat nenechal.
V 9. minutě zahrávali domácí standardní situaci, která skončila na horní tyči Kocandovy brány. První branka utkání přišla ve 29. minutě,
když se Libor Vrána objevil zcela nepokrytý před domácím golmanem a dopravil míč do sítě - 0:1.
Polančané se museli hned v následující minutě smířit s dvoubrankovým mankem, když domácího brankáře překonal Orság, 0:2.
Do konce první půle udeřili naši borci ještě jednou, a opět se trefil výborně hrající Orság - 0:3.
Domácí mohli snížit ve 44. minutě, ránu Gergely však výborně chytající Kocanda zneškodnil.

Ve druhé půli Polanka nastřelila břevno. Hrachovec opět zahrozil v 54. minutě, Oris vyzval ke skórování  Matese Vaigla, který bránu přestřelil.
V 63. minutě přišla šance polanského Polácha, Kocanda si znovu připsal krásný zákrok. Čtvrtou branku přidala z protiútoku již jmenovaná posila
David Štěpán - 0:4. Polančané se snažili o čestný úspěch, ale Polách se neprosadil. V 85. minutě po zahrání ruky,  se zahrával přímý kop,
ale dělovka v podání Vaculína (slona),skončila pouze na tyči. Polančané ještě jednou zahrozili, ale náš brankář s vidinou čistého konta se překonat nenechal.

Hrachovec vede tabulku o 3 body před Francovou lhotou. Doufejme , že to potvrdí i následující utkání doma s Choryní.