Největší postava na hřišti? Nejmenší hráč Choryně!

13.02.2010 12:36

Ve večerním zápase s Choryní jsme prohrávali 0:1, když hosté po faulu Adamíka využili penaltu. Ve 40. minutě vyrovnal  z trestného kopu přesnou střelou Libor Vrána – 1:1.

Začátek druhé půle patřil hráčům Hrachovce a opět se trefil Libor Vrána – 2:1. Následně vyrobili hrubou chybu brankář Laďa Vaigl společně s Adamíkem a Choryně pohodlně vyrovnala - 2:2. V 66. minutě jsme šli opět do vedení. Po nahrávce Tvarůžka zatáhl míč po pravé straně Fabian a ten přesnou nahrávkou na zadní tyč vybídl ke skórování Radka Vaigla, který se nemýlil – 3:2. Jak přiznal po utkání: „měl jsem pouze strach, abych nepřekopl brámu“. Poté ale předvedl zkrat Ing. Jež, když inzultoval jednoho z hráčů hostí a oprávněně uviděl v rukou sudího červenou kartu. Vyloučení úplně zbytečně oslabilo náš tým a Marek by se měl sám nad sebou hluboce zamyslet. V zápětí předvedl zkrat další „magor“, tentokrát ovšem na straně soupeře a tak se mohli spolu s Markem doprovodit na cestě pod sprchy. V 90. minutě se stal největší postavou na hřišti 153 cm vysoký hráč Choryně, který přehrál v šestnáctce naše vysoké obránce Hrušku, Adamíka, Konvičného a z poslední akce zápasu vyrovnal hlavou na konečných 3:3.

SK Hrachovec : Choryně – 3:3

Vaigl Vladimír, Tvarůžek Jiří, Mičkal Lubomír, Hruška Michal, Adamík Radek, Vaigl Radek, Jež Marek, Vaigl Martin, Cahlík Michal, Vrána Libor, Melichařík Petr, Fabian Martin, Konvičný Martin, Konvičný Zbyněk, Volek Stanislav