Neporazitelnost Jarcové ukončil Hrachovec

28.09.2009 21:53

Jarcová, jako jediný účastník III.třídy, nepoznala hořkost porážky a nováčkovský elán jí opravdu neschází. Na tuto třídu přinesl tento zápas skvělou diváckou kulisu, náboj derby, branky, červenou kartu, emoce a hodně dobrý fotbal a na konci také sladké vítězství pro naše borce. To vše opravdu fotbal v Jarcové nabídl.

Začali jsme velmi špatně a nechali domácí hrát. Obrana hrála nedůsledně, záloha nepracovala a útok prakticky neexistoval. Celkem logicky z toho vyústila vedoucí branka domácích a to nás ještě držel nad vodou svými skvělými zákroky brankář Brázdil. Ten se na tento zápas vyspal skvěle a domácí publikum udiveně zíralo, co to má Hrachovec za gólmana. Super gólmana!!! Po půlhodině vystřídal vyšťaveného Mattyho Marek Jež a s jeho příchodem začala záloha pracovat na jedničku. Ve 37. minutě prodloužil Petr Cahlík míč do pokutového území, Renda Janošek využívá nedorozumění obránce s brankářem a je vyrovnáno - 1:1. Tři minuty nato pálí Jež a gólmam vyráží na roh. Ten zahrává  Renda Janošek prudce na první tyč a teč Honzy Skalky nemá chybu - 1:2. Obrat za tři minuty a domácí byli zralí na ručník.

V 50. minutě zatrnulo snad všem přítomným. Nakopnutí Ježka do obličeje vypadalo jako scéna z akčního filmu. Naštěstí je Mára tvrdý chlap a modřiny v obličeji se brzy zahojí. Následovala červená karta pro viníka a ač chtěl Ježek pokračovat ve hře, střídal. Zbytek utkání si béčko již zkušeně pohlídalo a mohlo ještě přidat další branky. Petr Cahlík, ale mířil do břevna, akce Janoška, Tvarůžka a Fabiána minuly cíl.

To ale nic nemění na faktu, že Jarcová zažila první prohru, Hrachovec šlape a body z venku se vždycky cení.

Sokol Jarcová : SK Hrachovec "B" - 1:2 (1:2)