Nezbylo nám nic, než uznat kvality soupeře.

06.11.2012 08:41

Val. Příkazy – SK Hrachovec  5 - 1   / 1-0/

„Domácí hráli výborně a vítězství si zasloužili“. Tyto slova zazněly ihned po zápase z úst našeho trenéra D. Janoška  na dotaz  reportéra Valašského  deníku.
První poločas byl vcelku vyrovnaný a šance na obou stranách dokázali využít jen domácí v 31. min.  Kurišem. Naše šance B.Trtíka, D.Vargy a L. Vrány  bohužel cestu do sítě nenašly a když už byl gólman domácích překonán zastavil míč na brankové čáře domácí obránce.
Do druhého poločasu vlítli domácí jako diví a naše obrana se mohla jen stydět. V rozmezí  6 minut  dostala tři góly  a bylo po zápase .
V 63.min ještě L. Vrána překonal z dorážky domácího brankaře 4-1.  O 5. min později mohlo být ještě veseleji, ale opět domácí hráč vykopává míč směřující do branky (autor L.Vrána). Konec zápasu již se jen dohrával a domácím vyšla krásná kombinace včetně zakončení  5-1.
Nečasuv volej 8.min před koncem bravurně lapil domácí gólman a většímu přídělu v naší brance zabránil navrátilec mezy tyče O.Navrátil.