Od porážky nás nezachránil ani Petr Fogl

19.04.2010 21:17

Po hrůzostrašném začátku, kdy jsme obdrželi první gól již ve 3. minutě a druhý hned v 6. minutě se naše hra zaměřila spíše na odkopávání a bránění, místo toho, abychom hráli fotbal i na soupeřově polovině. Prvních třicet minut jsme hráli jen v desíti hráčích v poli, poté přijel a nastoupil teprve jedenáctý hráč, obávaný útočník okresních pažitů Petr Fogl (Hryzec). To nám však pomohlo vyrovnat jen počet hráčů na hřišti. Soupeř již od prvních minut naznačil, kdo je favoritem utkání a nepouštěl nás vůbec k ničemu. Zubří ještě přidalo v první půli na 3:0 a my jsme jen dokázali kosmeticky upravit ve 41. min na 3:1.

Druhá půle se opět odehrávala v režii domácích a ti hned v 55. minutě navýšili skóre na 4:1 a v 75. minutě po proměněné penaltě na 5:1. My jsme se do další gólové šance nedostali a zápas jsme dohrávali opět v desíti hráčích. Po zranění jsme neměli kým nahradit našeho středopolaře.

Po našem tragickém výkonu a kvalitě soupeře můžeme být rádi, že nevezeme na našem účtu dvouciferné skóre obdržených branek.

FC Zubří : SK Hrachovec - 5:1 (3:1)