Odolávali jsme tlaku do poslední minuty

17.05.2011 21:36

Do ochozů ve Vizovicích přišli snad jen ti nejvěrnější diváci, kteří oželeli hokejový zápas o bronz na hokejovém mistrovství a na velkém hřišti viděli fotbalovou bitvu až do poslední minuty.

V prvním poločase byla hra vyrovnaná a ujala se až střela Libora Vrány ze 16. minuty, která zapadla k tyči domácího gólmana – 0:1. Poté domácí přidali na tempu a Hrachovec spoléhal na rychlé brejky. Po jednom z nich se zahrával ve 36. minutě rohový kop. Balon po několika tečích doplachtil ke Zbyňkovi Konvičnému a ten doklepl míč do sítě – 0:2. Pasivita na konci první půle se nám nevyplatila a koledovali jsme si o branku. Domácí nejprve nastřelili břevno a minutu před poločasem skórovali po špatném odkopu naší obrany – 1:2.

Ve druhé půli se Hrachovec zatáhl a soupeř začal dobývat branku. Naši hráči spoléhali pouze na brejky, ale ani jeden ze tří neproměnili. Za to soupeř začal dále utahovat smyčku a obrana měla co dělat, aby odolala domácímu tlaku. Vše vyvrcholilo v poslední minutě, když Mirek Sovák vykopl z prázdné branky hlavičku, která již jistě směřovala do naší sítě.

Nebyl to náš nejlepší jarní výkon a soupeř nás ve druhé půli přehrával, důležité ale je, že jsme tlaku odolali. Vítězství a další tři body pro nás jsou velmi důležité. Tímto vítězstvím jsme se přiblížili na jeden bod k Dolní Bečvě a tuto sobotu nás doma čeká boj s Nedašovem o šest bodů.

SK Vizovice : SK Hrachovec "A" - 1:2