Po "gólu z půlky" postuje Béčko do okresního přeboru

13.06.2010 22:15

Rozdíl mezi týmy z opačných pólů tabulky byl patrný a již od úvodního hvizdu se hrálo podle hrachoveckých not. Lídr III. třídy potřeboval ve zbývajících čtyřech kolech získat tři body a úkol splnil na první pokus. Už v 8. minutě si za obranu zaběhl Honza Skalka a hlavou přehodil domácího gólmana - 0:1. Vzápětí se ještě zastřeloval Michal Cahlík, ale ve 33. už mířil přesně 0:2. Nebyla to sice bůhvíjaká podívaná, ale Hrachovec hrál to, co potřeboval. Když přidal Petr Cahlík sedací části těla třetí branku, zdálo se být hotovo. Jenže v 70. minutě vyběhl brankář Tomáš Brázdil za hranici pokutového území, nechtěl zahrát rukou, což by znamenalo jít pod sprchy a tak vybídl domácího hráče k hodně laciné Brance - 1:3. Béčko vypadlo z rytmu a toho Branky ještě jednou využily. Pravá strana propadla v defenzívě a po brejku to bylo 2:3. Naštěstí domácí obrana byla děravá jako ementál a po faulu na Petra Cahlíka přidal uklidňující branku z pokutového kopu Tomáš Janošek – 2:4.  Pět minut před koncem byl doslova sestřelen gólmanem znovu Petr Cahlík a odneslo to jeho pravé rameno. Další pokutový kop proměnil opět Tomáš Janošek a stanovil tak konečný výsledek na 2:5.

Rezerva už nemůže skončit hůř než druhá a jelikož postupují dva celky, můžeme se na podzim těšit na okresní přebor!!!

Branky : SK Hrachovec B - 2:5 (0:2)

Branky: 77.´ a 85.´ Janošek Tomáš (obě z p.k.), 8.´ Skalka Jan, 33.´ Cahlík Michal, 65.´ Cahlík Petr

Brázdil Tomáš-Vašát Luboš, Košárek Miroslav, Janošek Tomáš, Hruška Michal, Jež Marek, Cahlík Michal, Matůš Radek, Skalka Jan, Cahlík Petr, Volek Stanislav, Melichařík Petr, Vykydal Martin, Vašát Miroslav