Poslední zápas sezóny vítězně

20.06.2010 21:11

Hrachovec zavelel k vítěznému tažení již v 9. minutě, když Jež vyvezl míč, vybídl Radka Vaigla a ten skóroval k tyči – 1:0. Ve 23. minutě mohlo být srovnáno. Hruška ztratil míč a Zimek musel zachraňovat. Ve 30. minutě zahrávali hosté roh a po sérii hlaviček skončil míč na břevně domácí brány. Poté se hra přelévala od vápna po vápno, ale bez výraznějších šancí. Ve 43. minutě zahrávali hosté trestný kop a Zimek musel vytáhnout bravurní zákrok.

Ve 47. minutě hosté zaútočili, Adamík si srazil míč, Zimek ale zachránil, hosté se ale dožadovali penalty. Ve 49. minutě zacentroval Kabeláč, Radek Vaigl vrátil na Zbyňka Konvičného a ten z otočky trefil "angličana" – 2:0. V 52. minutě uvolnil Jež Matůše, ten připravil finální přihrávku pro Adamíka, jeho střela šla ale do zábran. V 60. minutě vytáhl gólman Navrátilův trestný kop na roh. Z následného kopu pálil těsně vedle opět Navrátil. V 74. minutě stáhl Adamík v pokutovém území hostujícího hráče a kopala se penalta. A můžeme být rádi, že hlavní rozhodčí vytáhl pouze žlutou kartu. Z následné penalty hosté skórovali – 2:1. V 76. minutě posadil Navrátil přesný centr na hlavu Zbyňka Konvičného a ten se nemýlil – 3:1. V 90. minutě byl faulován v pokutovém území Petr Kabeláč a Navrátil nařízenou penaltu bez problémů proměnil – 4:1.

Poslední zápas sezóny jsme s přehledem zvládli a na domácím hřišti jsme se rozloučili pěkným výkonem a přesvědčivým vítězstvím.

SK Hrachovec A : FK Lůžkovice – 4:1

Zimek Marian, Janošek Tomáš, Adamík Radek, Hruška Michal, Vaigl Martin, Navrátil Michal, Jež Marek, Cahlík Michal, Konvičný Zbyněk, Matůš Radek, Kabeláč Petr, Vaigl Radek, Skalka Jan, Janošek René

ZimekMarian

v první půli dvakrát podržel, jednou mu pohlo břevno, ve druhé půli už tolik práce neměl, dostal gól z penalty, doma inkasoval pouze dva góly a to je dobrá vizitka

Janošek Tomáš

naskočil přímo z B týmu a nezklamal, rozehrávky by mu šly, pravou lajnu hájil celkem dobře, co bylo špatné, to byla hra hlavou, nechodí do hlavičkových soubojů – to je ale jeho dlouhodobá slabost

Adamík Radek

do 74. minuty nejlepší hráč, soupeři odebíral čistě míče, souboje jeden na jednoho neprohrál, až do uvedené minuty, kdy se nechal předskočit a pak stáhl soupeře za dres – penalta, žlutá karta a snížení na 2:1, ale upřímně řečeno, měl jít do sprch, to byla jasná červená karta, asi ještě stihl pozvat rozhodčího na pivo

Hruška Michal

nevím, čím to je, ale na Hutisku nedal soupeři prostor, dnes ale nebyl u hráče, soupeř měl hodně místa, špatně bránil, jediné co neprohrál, to byly souboje ve vzduchu, tam se cítí dobře

Vaigl Martin

snažil se dávat míče po zemi, jindy to pouze nakopával, to byla velká změna v jeho hře, z jeho strany soupeř moc nehrozil

Navrátil Michal

dal první gól za Hrachovec, navíc v posledním zápase, už před zápasem se rozhodl, že bude na podzim v Hrachovci pokračovat a to je dobrá zpráva, dnes vzal hodně zodpovědnosti na sebe a byl hodně platný, na třetí gól přihrával Zbyňkovi

Jež Marek

první gól udělal pro Radka – to mělo oči, ve středu hřiště působil jistě, problémy mu ale dělá střelba ze šestnáctky, na tréninku střílí, snaží se, v zápase se ale bojí, jediná střela do tyče na Dolní Bečvě je moc málo na tak dobrého hráče

Cahlík Michal

nehodnocen

ihned začal velmi aktivně, brzy se ale zranil (nakopnutá žebra) a tak šel dolů

Konvičný Zbyněk

Zbyňa jde nahoru, dnes se trefil dvakrát a obě branky stály za to, dobrá práce, dobrý výkon

Matůš Radek

naskočil za Cahlíka a nezklamal, třikrát vyhlavičkoval v obranné fázi míč, i když rozený hlavičkář není, ve druhé půli dvakrát potáhl míč skoro přes celé hřiště, zpět už ale sílu neměl, přesto velká spokojenost s jeho výkonem

Kabeláč Petr

pro něj to byl poslední zápas, celé jaro nehrál, ale nijak to vidět nebylo, prostě hrál dobře, nabízel se, bojoval a na závěr vybojoval penaltu, po zápase ale přiznal, že to možná ještě zkusí a bude hrát, pořád je to platný hráč

Vaigl Radek

znovu dal úvodní gól, stejně jako na Hutisku, na hrotu bojoval místo Libora a byla to dobrá práce, zahodil jistý gól na 3:0 a hlavičku z malého vápna poslal nad

Skalka Jan

šel na hřiště místo Tomáše Janoška, dopředu hrál dobře, ale přesvědčil se, že je to něco jiného, než hrát za B tým, jen jednou se zapomněl na půlce, hosté podnikli zleva brejk a byla z toho penalta a jediná branka v naší síti