Předposlední kolo definitvní řešení nenabídlo!

15.06.2009 21:54

V tomto utkání jsme potřebovali bod k jistotě setrvání v I.A třídě, bohužel se tak nestalo. Ihned v 1. minutě se ocitl sám před brankářem Jan Vaigl, ale Martiňák započal svůj fantastický nedělní výkon. Minutu na to vychytal bravurně Mizeru. Ve 12. minutě fauloval zbytečně před pokutovým územím Martin Vaigl, Fusek trefil z trestného kopu zeď, míč se odrazil k domácím a bylo 1:0. V 37. minutě boxoval míč, jinak skvělý Petrnek, do hostujícího hráče, míč ale odskočil k Baslovi a bylo 2:0.

Od začátku druhého poločasu jsem se tlačili do útoku, ale ani Libor Vrána a Radek Vaigl branku nedali. Trest přišel v 60. minutě. Martin Konvičný se nestačil vrátit. Na osamoceného Mičkala se řítili dva hráči a domácí Marek se nemýlil - 3:0. V 85. minutě byl faulován Libor Vrána a sám postižený penaltu proměnil - 3:1. Ihned po rozehrávce vytasil fantastický zákrok domácí brankář, když vychytal bravůrním zákrokem i Radka Vaigla.

V poli jsme sice byli lepší, ale koncovka byla tentokrát žalostná. Chyběl nám Dub a zraněný Cahlík a právě tito hráči nám na hřišti scházeli. Nyní nás čeká poslední zápas, který jsme za dvanáct let existence v I.A třídě nehráli. Snad tuto těžkou situaci hráči pochopí a udělají pro kýžený bod maximum. Tentokrát se hraje v neděli. KFS rozhodl, že kvůli regulérnosti se bude hrát v neděli, tedy ve stejném termínu jako Hutisko a Valašská Bystřice. Snad přijdou i diváci, kterým nevyhovuje sobotní termín a pomůžou nám, v tomto skutečně důležitém utkání.

Sokol Valašská Bystřice : SK Hrachovec "A" - 3:1

Petrnek Ivo, Konvičný Martin, Mičkal Lubomír, Kundrát Radek, Vaigl Martin, Mizera Vojtěch (Vaigl Radek), Jež Marek, Kabeláč Petr, Melichařík Petr (Tvarůžek Jiří), Vaigl Jan (Adamík Radek), Vrána Libor

(DuJ, PeM)

Hodnocení trenéra

Petrnek Ivo

za první gól nemůže, tam měli být obránci, při druhé brance špatně vyboxoval míč, ten se odrazil od jednoho z hráčů a bylo 2:0, ve druhém poločasu moc práce neměl, ale v závěru ho obrana nechala na holičkách a Marák trestal

Konvičný Martin

dnes to nebyl optimální výkon, první poločas ještě ušel, jednou se ukvapil - při centru z pravé strany měl hodně prostoru, při třetím gólu otevřel prostor, potom, jako by už sabotoval, v závěru se vůbec nevracel

Mičkal Lubomír

ve vzduchu byl opět dobrý, při třetí brance musel vyrazit dopředu proti obránci (za nevracejícího Konvu), otevřel tak prostor ve středu, kde chyběl i Kundrát

Kundrát Radek

v prvním poločase hrál svoje, ve druhém to už ale moc otvíral a výsledkem byly tři branky, když už vyvezl míč, tak měl zakončit, místo toho ale hledal hráče na hranici šestnáctky - nenašel a nemohl najít - obrana domácích zhustila prostor před šestnáctkou

Vaigl Martin

těsně před první brankou zbytečně fauloval hodně pomalejšího protihráče, potom se přesunul do zálohy, ale zkazil několik centrů

Mizera Vojtěch

hned ve 2. minutě mohl dát gól a vše by se mohlo vyvíjet jinak, hodně se snažil, ale neměl tolik prostoru, do zahuštěné obrany to šlo velmi špatně

Jež Marek

chtěl moc hrát a vyhrát, snažil se, dvakrát sice ztratil míč - bylo to ale z přemíry snahy - moc chtěl, nelze mu nic vytknout

Kabeláč Petr

v prvním poločase sám postupoval zleva, ale místo nahrávky neo zakončení akci neuvěřitelně zbrzdil - to nebylo moc dobré řešení, ve druhé půli už ho moc vidět nebylo

Melichařík Petr

dostal šanci, ale nechytil ji za pačesy - proto šel již ve 30. minutě ze hřiště, pro trenéra velké zklamání

Vaigl Jan

neuběhla ještě ani minuta a Honza mohl dát gól - Martinák ho ale vychytal, vůbec mu neseděla agresivní hra soupeře, místo toho, aby vrátil rány, tak brečel - postavu má na to, aby s ním soupeř nezamával, kdyby dal gól,šel by nahoru a my jsme vyhráli - o tom jsem přesvědčen

Vrána Libor

v závěru měl dvě tutovky - jednou pálil nad, ale zbytečně mu tekly nervy, jako kapitán musí mužstvo zvednout a povzbudit, v první půli se rozčiloval a nehrál, ve druhé půli se uklidnil a hned to bylo na hřišti vidět, pro penaltu si šel a následně ji proměnil

Tvarůžek Jiří

šel na hřiště za stavu 2:0, to se už těžko hraje, chybu neudělal, ve druhé půli se snažil podpořit útok, ale na rozdíl od Konvy a Kundráta se stačil vracet

Adamík Radek

nastoupil na třicet minut, do koncovky se ale nedostal

Vaigl Radek

přišel na hřiště a hned mohl snížit na 3:1 - trefil ale gólmana, pět minut před koncem do toho šel znovu - dobře zakončil, ale Maliňák vytáhl fantastický zákrok!!!

—————

Diskusní téma: Předposlední kolo definitvní řešení nenabídlo!

Datum: 16.06.2009

Vložil: konva

Titulek: valašská bystřice

Neřikám že sem hral excelentně...neco se nepovedlo, ale nemuže se dařit každý zápas hrát na 100%...ani za jeden gol neberu zodpovědnost...u prvního jsem měl hrače(a k tomu všemu jsem se snažil osamoceného hrače bystřice který se dostal k miči atakovat ,ale byl jsem moc daleko narozdil od některých kteří se na něj vykašlali a pohodlně se dívali jak dává gol)...druhý nekomentuji...ale třetí gol proste EVIDETNĚ HRUBÁ CHYBA LUBOŠE...sám to i po zápase přiznal(já si luboše cením, ale chybu udělal bohužel)..tak proč se vracet když sem šel na kraj pro rozehravku......Obrana nehrala nějak moc špatně, akorat prostor kde bývají středový záložnici, není nikdo...že mara jež je furt na pozici stopera a kabel zase na pozici středního utočníka. Někde je asi chyba ne?No a jak čtu prý nepodporoval útok, tak já nevím..asi z lajny nevidite nic...hlavně že si všimnete toho že se nevracím ale že vypracuji akci docela v tempu to nic ...tak co už jsem nemohl tak sem zůstal...myslím si že sem se naběhal až až..zatim konva dojdu asi ve čt na trenink v uterý mám zkoušku..zdar

—————

Vložil: Vraník

Titulek: Re: valašská bystřice

Nechci se nikoho dotknout,ale jestli hráč má za úkol hrát střední zálohu,tak proč celou první půlku hraje třetího útočníka,zbytečně brzdí rychlé brejky atd...Myslím si o tom svoje.

—————

Vložil: Mára

Titulek: Vyzývám: CHLAPI K SOBĚ!!! Je čas být tým

Chlapi, už nemá cenu se vracet k Valašské Bystřice a určite ne k některým výrokům po zápase nebo činům během hry, před hrou. Já za moji osobu se velice omlouvám - za výkony, které podávám, jelikož kritika na mé jméno je velká, proto bych rád vše odčinil v nejdůležitějším zápase sezóny a hlavně některým hráčům, po kterých jsem nevybíravě pořvával v zápase - Sorry Konva apod. Teď není čas brečet, kdo za co může, kdo mohl něco udělat lépe, rozebírat sestavu kdyby byla taková nebo maková. Nastává čas pravdy a boje, tak se dejme do kupy a ukažme, že Hrachovec - vy(my), nepatříte(me) tam ,kde se nacházíte(me)!!! Jelikož zde ten tým má obrovskou kvalitu jen to prodat, přeměnit to v úspěch a pro dobro týmu. Jste fajn jak na hřišti, tak i mimo ... tak zvedeme rypáky a budeme hrabat, že ta tráva bude hořet a necháme na hřiši vše ... Věřrím, že úspěch s tímto přístupem nás nemůže minout. HRACHOVEC FOREVER!!!!!

—————

Vložil: Jarys

Titulek: souhlasím s marou

kdyby jste byli trochu tým , tak se takhle netrápíte, a nemuseli bysme se zachraňovat!!... ale vím že Hrachovec do 1.A třídy patří ... proto věřím že to s Juřinkou dokážete!!! hoši do toho!!!

Titulek: Změna

Do toho Chorvatska jedu nakonec zítra a měl bych se vrátit v neděli kolem oběda,ale může se také stát že nestihnu zápas,ale to doufám né

Titulek: Máme to ve svých rukou!

Máme to ve svých rukou! Ano, na rozdíl od Bystřice, které nestačí ani vitězství a musí se spolehnout na Hutisko, Juřinku, rozhodčí, ... . Ale to asi všichni víme. Na jaře se Hrachovec choval jako legendární Jánošík. Bohatým bral (Hutisko, Lidečko, Vidče) a chudým dával (Lhota, Lukov, Bystřice). Snad to tak půjde dál, neboť i Juřinka patří v tomto ročníku mezi "bohaté", kterým by se mohly body nebo bod odebrat. Věřím, že Tým a záměrně píšu tým s velkým t, protože jen souhra všech hráčů a realizačního týmu může tento jediný, pro nás tak důležitý bod získat. A doufám, že to neskončí u jednoho bodu. Nehledejme chyby z minulých zápasů, ale poučme se z nich. Hoši dokažte, že jste na hřišti dobrá parta, to k hrachoveckému fotbalu vždy patřilo! Jak již bylo v předchozím příspěvku zdůrazněno, Hrachovec do 1.A třídy patří.

—————

Vložil: Truman

Titulek: Věřím v 1.A

Do této třídy patříte a věřím,že v tomto posledním duelu vložíte jak srdce,tak i bojovnost k udolání soupeře z Juřinky.
Držím všechny čtyři palce a budu fandit!!!