Přípravka předvedla vynikající výkon ve Viganticích

11.05.2010 20:20

Přípravce chyběli dva obránci a tak trenér Nikl udělal výborný tah, když gólmana Filipa Brázdila postavil na místo stopera a do brány se postavil Dominik Kovář. Hrachovec od úvodu podnikal na domácí bránu jeden výpad za druhým, ale gólově se nemohl prosadit. Až ve 14. minutě šel nebojácně do souboje nejmenší hráč na placu Matěj Vaigl. Byl faulován a z následného trestného kopu vyslal ránu jako z kanónu Venca Vozák - 0:1. Naši borci se uklidnili a dál hráli pohledný fotbal. V 17. vypálil Dan Musil a Ondra Janošek si při dorážce počínal důrazně - 0:2. Třetí branku vybojoval další benjamínek v našem dresu Luky Bajzík a po pasu Danka Musila proměnil brejk Ondra Janošek – 0:3.

Ve druhé půli nejprve nebyla uznána branka Lukáše Bajsika, i když míč byl již půl metru za brankovou čarou. Domácí se předvedli jako bojovný tým a podařilo se jim snížit, ale kluci zvrat nepřipustili a po další brance Ondry Janoška (1:4) bylo rozhodnuto. Danek Musil pečetil na konečných 1:5.

Vigantice : SK Hrachovec – 1:5

Kovář Dominik - Brázdil Filip, Pobořil Petr, Musil Daniel, Vozák Václav, Ondruch Martin, Janošek Ondřej, Grygar Jiří, Vaigl Matěj, Bajsik Lukáš

Další utkání sehraje přípravka v sobotu 15. května od 14:00 na domácí půdě proti Choryni.