Prohráli jsme s prvním, ale bojujeme dál

20.04.2011 06:06

Zápas na Hutisku začal stejně jako proti Štítné, běžela 4. minuta a domácí šli do vedení. Navrátil s Ježem tak dlouho hráli hlavičkovanou, až jim jeden z protihráčů sebral míč a bylo 1:0. V první půli měli domácí mírnou převahu, přesto Hrachovec vyrovnal, ale gól mu sebral pomezní rozhodčí Perutka. Sovák zahrával trestný kop, za obranu zaběhl David Štěpán a jeho nahrávku umístil Martin Vaigl do sítě domácího gólmana. Pan Perutka ovšem mával jak na 1. Máje a gól neuznal. Do poločasu ještě zachránil Hrachovec Michal Štěpán, když vykryl hlavičku Křenka.

Začátek druhé půle patřil Hrachovci, ten se usadil na půli Hutiska, ale gólovku si nevytvořil. Nejblíže ke gólu měl Mizera, ale míč trefil englišem do zábran. V okamžiku, když se Hrachovec nadechoval k tlaku, udeřil hlavou Křenek a bylo 2:0. Hrachovec hru otevřel a mohl skórovat, ale i inkasovat. Až v 82. minutě Navrátil hlavou snížil na 2:1 a vykřesal naději. Závěrečný tlak si již domácí pohlídali, Škabrahova hlavička ale v síti skončit mohla.

Prohráli jsme, ale se ctí a tak už snad zabodujeme doma s Vlachovicemi.

Sokol Hutisko-Solanec : SK Hrachovec  "A" – 2:0

Štěpán Michal, Guráš Martin, Vaigl Martin, Jež Marek, Štěpán David, Adamík Radek, Navrátil Michal, Vrána Libor, Škabraha Radovan, Sovák Miroslav, Mizera Vojtěch, Konvičný Zbyněk, Cahlík Petr, Vaigl Radek, Vaigl Vladimír