První bod "A" týmu z venku

11.10.2011 19:27

Velmi nekompletní  zajížděl náš A tým na hřiště Lidečka. Marodka a omluvy některých hráčů na poslední chvíli zapříčinilo, že jsme vyjeli v 11 lidech a na poslední chvíli se přidal z B týmu Standa Volek. Během prvního poločasu jsme byli pod tlakem domácích, kteří obstřelovali naši branku a jen svou střeleckou nemohoucností jsme drželi čisté konto. Naši hráči se dostali do zakončení až v druhé fázi 1. poločasu kdy Libor Vrána proměnil až svoji 3 šanci. Sólo Davida Vargy  bylo taktéž neúspěšné a bez důrazného zakončení.Do kabin se tedy šlo za stavu 1-0 pro Hrachovec ,ale s vědomím ,že soupeř nepříjemně kouše stejně jako rozhodčí  kteří  dělali vše pro domácí aby dnes neprohráli.

V druhém poločase bylo k vidění marné obléhání  hrachovecké branky  a rychlé brejky v podání Hrachovce na  straně opačné . Když  už se  po 2 nastřelených tyčkách branky Lidečka  (Davidem Vargou)  nemohl dívat pan rozhodčí ,rozhodl se utnut nemohoucnost  domácích penaltou ,kterou nemá ceny ani komentovat. Této akci předcházela ještě  fraška v podání již zmiňovaného pana rozhodčího , kde postupoval z půle zcela sám na domácí branku Tomáš Dub ,který byl stáhnut za dres. Na místo karty červené následovala karta žlutá .

Pokud se objektivně podíváme na zápas očima nezávislého diváka, tak remíza byla spravedlivá, ale Hrachovec byl díky výkonům všech 3 rozhodčích do příštích zápasů dosti poškozen , jelikož  kritiku neustáli a vyloučili nám T. Duba.