Rezervě Val. Meziříčí jsme byli důstojní soupeři jen 1 poločas

23.02.2012 08:30

HRACHOVEC - VAL. MEZIŘÍČÍ B 0:4 (0:2)
Utkání Benfiky s Hrachovcem bylo jednoznačnou záležitostí fotbalistů rezervy Valašského Meziříčí. Jak hosté, tak i domácí postrádali několik hráčů základní jedenáctky, ale hrálo se, a k vidění byly jak pěkné akce, tak branky. Nejlepším hráčem meziříčské rezervy byl brankář Vondrák, který zneškodnil akce Vrány a Cahlíka z počátku utkání. Jednou se za ním zatřáslo i břevno. Pak už ale hráli Meziříčští a v dobré zimní formě napřáhl ze dvaceti metrů Ligas 0:1. Za deset minut vybojoval zdánlivě ztracený míč Badošek, přiťukl Vančurovi, a ten nezaváhal 0:2. Ve 30. minutě se objevil v šanci hrachovecký Tvarůžek, ale zklamal. O pět minut ho napodobil dobře hrající Vrána, ale brejk z vlastní poloviny hřiště nedotáhl. Z kraje druhého poločasu zatáhl po lajně Sekyra a do skluzu se položil Kundrát 0:3. Deset minut před koncem předvedli parádní akci Gromus s Brachánkem a posledně jmenovaný si už sám před brankářem Hrachovce věděl rady 0:4.

zdroj: Deník, Vladimír Štěpán