S Nečasem přišlo výrazné oživení hrachovecké hry

16.05.2010 22:16

Utkání začali domácí velmi aktivně. V 5. minutě napřáhl Nečas a angličanem otevřel skóre 1:0. V 10. minutě byl po důrazném průniku do šestnáctky faulován Zbyněk Konvičný a Vrána nabídnutou penaltu s přehledem proměnil – 2:0. V 17. minutě uvolnil Guráš Vránu, ten ale v nadějné pozici gólmana nepropálil.  Vzápětí nádherně Nečas vybídl Ježe, ten ale sám před brankářem zklamal. Ve 20. minutě unikl opět Nečas, v pokutovém území byl faulován a Vrána bezpečně proměnil druhý pokutový kop – 3:0. Vrána byl při chuti a jeho bomba ve 23. minutě jen těsně minula bránu. Ve 37. minutě vyslal Jež dlouhým pasem Vránu a ten levou nohou trefil výstavně – 4:0. Ve 39. minutě předložil Nečas lahůdku Navrátilovi, ten ale z malého vápna trefil pouze břevno.

Ve druhé půli hosté dvakrát zahrozili, ale domácí už hru kontrolovali. V závěru mohl ještě Vrána zvýšit, ale v dobré pozici minul.

Vyhráli jsme zaslouženě, v první půli jsme mohli skóre ještě navýšit. Druhá půle již ale byla horší.

SK Hrachovec  "A" : Příluky – 4:0

Zimek Marian, Tvarůžek Jiří, Kliment Stanislav, Adamík Radek, Vaigl Martin, Konvičný Zbyněk, Jež Marek, Guráš Martin, Navrátil Michal, Vrána Libor, Nečas Emil, Cahlík  Michal, Hruška Michal, Vaigl Radek

s Nečasem přišlo výrazné oživení hrachovecké hry

(DuJ, PeM)

Hodnocení trenéra

Zimek Marian

v první půli neměl moc práce, střely z dálky ho neohrozily, ve druhé půli už řešil dvě složité situace, ale velmi dobře

Tvarůžek Jiří

hosté zahrozili v první půli dvakrát a to vždy z jeho strany – tam trošičku zaostával, dopředu byl dobrý, ve druhé půli se nezhoršil, ale ani nezlepšil

Kliment Stanislav

stále ho to táhne dopředu, pokud je vzadu, na pozici stopera, soupeř nemá šanci, pokud se ale vysune, hned je vzadu díra

Adamík Radek

důrazný v osobních soubojích, v první půli velmi dobrý, ve druhé půli odešel do šatny kvůli zranění a od té doby jsme přestali hrát

Vaigl Martin

spolehlivý, na levé straně se soupeř neprosadil, ve druhém poločasu se ale začal vytrácet, stejně jako celý tým

Konvičný Zbyněk

svým důrazem a rychlostí si vykoledoval penaltu, zapojoval se do akcí, druhý poločas jsme ale o něm už nevěděli

Jež Marek

45 minut běhal, nabízel se, chtěl kombinovat a bylo to znát na výkonu celého týmu, dokonce nebezpečně vystřelil (!), ve druhé půli ale kecal, rozčiloval se, hledal chyby u spoluhráčů, ale ne u sebe, nedokázal přesně nahrát, pokud to bude příště dělat, tak půjde z placu dolů, pokud se soustředí na hru, tak hraje dobře a tým funguje, ale jakmile… a to už bych se opakoval

Guráš Martin

v první půli se zapojoval do hry a kombinace mu seděla, měl rychlý přechod do útoku, prostě, dalo se na to dívat, ve druhé půli už jej trenér šetřil pro bolavá třísla a tak se již tak nepodílel na špatném druhém poločasu

Navrátil Michal

30 minut jezdil po lajně, trefil břevno - když mu Eman předložil bonbónek, aktivita ale vypršela a ve druhé půli již nechtěl hrát

Vrána Libor

hattrick, dvě penalty a výstavní třetí gól, jenže jako ostatní hvězdy hrál a kombinoval pouze v první půli

Nečas Emil

pouze před patnácti dny mu byl proveden zákrok na kolenním kloubu, týden nosil berle a týden trénoval, v 5. minutě se trefil angličanem a vedli jsme 1:0, potom byl na něj faul v pokutovém území a kopali jsem penaltu, pak lahůdka pro Navryho, ale gól z toho nebyl, na kombinace, které předvedl v první půli se dalo dívat, ale pozor – pak došly síly a už ho vidět nebylo

Cahlík Michal

šel na hřiště v 55. minutě a na rozdíl od ostatních to byl právě on, který chtěl hrát, byl ale na to sám – ostatní byli spokojeni se čtyřgólovým vedením

Hruška Michal

střídal v 71. minutě a blýskl se dobrým zákrokem, pak ale působil dost chaoticky a hráči Příluk dostávali dost prostoru