SK Hrachovec "B" : Hošťálková

07.08.2011 22:13

Bezbranní hosté si odvážejí debakl, ale zápas začali dobře. Již v 5. minutě se po sólu dostal do velké šance Pala, ale mířil vedle. Potom to dvakrát zkoušel domácí Varga, jednou mířil nad, podruhé jej vychytal gólman.

Ve 27. minutě vymyslel pěknou akci Melichařík a Petr Cahlík střelou pod břevno otevřel skóre. O deset minut později našel René Janošek pěkným obloučkem hlavu Petra Cahlíka a bylo to 2:0. Kanonýr zkompletoval hattrick po přestávce – 3:0. Potom byl Cahlík faulován a penaltu proměnil Melichařík. Pátá branka byla z dílny rodiny Cahlíků. Nahrával Michal a zakončoval Petr – 5:0. Bezbranní hosté utrpěli v závěru kanára. Melichařík přihrával René Janoškovi a ten dával do prázdné branky – 6:0.

SK Hrachovec "B" : Hošťálková - 6:0 (2:0)

Zdroj: Valašský deník