Špatný příklad pro mládež

25.05.2010 19:01

Kluci podali zejména v první půli výborný výkon a na velmi těžkém a silně podmáčeném terénu byli jasně lepším týmem. Bohužel Hutisko mělo oslavy a tak zápas pojalo po svém. Laický rozhodčí měl metr přísnější než pověstný Ital Colina a tak proti svým odpustil dvě stoprocentní penalty a za stavu 0:3 vymyslel dva naprosto nesmyslné přímé kopy. Z toho prvního domácí snížili, z toho dalšího evidentně míč nepřešel brankovou čáru.  Přesto sudí, ač stál minimálně třicet metrů daleko, uznal gól.

Naši sice ve druhé půli pod vidinou jasného vedení polevili, ale to co předvedl místní činovník, rádoby rozhodčí, svědčí o inteligenci a svědomí, protože podrazit duši a srdíčko začínajících fotbalistů je přinejmenším podlé. A to je hodně slušný výraz.

FOTBALU ZDAR!

Hutisko-Solanec : SK Hrachovec 3:3 (0:3)

Branky:

20´ a 24´ Vozák Václav, 14´ Musil Daniel

Brázdil Filip, Vozák Václav, Janošek Ondřej, Musil Daniel, Ondruch Martin, Pobořil Petr, Bajsik Lukáš, Šafář Josef, Malý Ondřej